آرایش مرجانی، برنزی و آلو با پایه ای طبیعی برای ماجراجویی در فضای باز

من آن را با پودر ست نکردم زیرا می‌خواستم پوستم تا حد امکان شبیه پوست باشد، اما شما کاملاً می‌توانید… اگر می‌خواهید جلوه‌ای مانند پوست را حفظ کنید، مطمئن شوید که خیلی با آن سنگین نشوید.

اگر احساس خلاقیت می کنید، می توانید از آن به عنوان سایه چشم نیز استفاده کنید. یک برس MAC 217 را خیس کردم، چند بار آن را روی تابه تکان دادم تا پر شود، سپس آن را روی قسمت داخلی درب‌هایم فشار دادم تا با سایه آلویی برنزی که در نیمه بیرونی پوشیده بودم (MAC Sable، در مورد شما کنجکاو هستید).

سایه چشم مک سابل

پوشش هدفمند

سایه چشم مک سابل

کوکو بار یک آستر MAC Liquidlast قهوه ای خنثی تیره است و آن را دارد بیهوده حرکت نمی کند! این مانند نسخه مایع مداد قهوه MAC است، به همین دلیل است که آن را دوست دارم. من مستقیماً در امتداد خطوط مژه های بالا و پایین خطی کشیدم، سپس با یک برس سایه چشم صاف لبه آن را لک کردم. اگر به دنبال یک روکش شکلاتی نرم و پراکنده هستید که ثابت بماند، باید آن را در اسرع وقت امتحان کنید.

لب ها: MAC Ravishing Lipglass (یک مرجان خالص که متاسفانه به نظر می رسد تولید آن متوقف شده است. BOO!)

چشم ها: خط چشم MAC Teddy (به عنوان پایه سایه چشم روی تمام پلک ها صاف می شود، سپس به عنوان خط چشم روی خطوط آب استفاده می شود)، سایه چشم MAC Sable (نیمه بیرونی پلک)، MAC Cheeky Bronze (نیمه داخلی، مرطوب)، MAC Hush (گوشه داخلی)، MAC Liquidlast در کوکو بار (لکه شده در امتداد خطوط مژه بالا و پایین)، ریمل حجم دهنده Laura Mercier Caviar

  داسیلوا: واشنگتن باید از دامن زدن به آتش جنگ در اوکراین پرهیز کند

سایه چشم مک سابل

یک جمعه سریع سلام

این همان چیزی است که این روزها برای من «لباس فانتزی» است: یک ژاکت راه راه نیمه چروک، شلواری با لکه‌های رنگ روی آن (چند ماه پیش آن را برای رنگ کردن اتاق کانر پوشیدم، و اگر راحت‌ترین شلوار جین من نیست، آن را پوشیدم. من صاحب!)، و جفت “خوب” نایک وینفلوس من.

هیا! پست امروز بازنشر و قدیمی اما خوب است. من هنوز این ظاهر را دوست دارم، و LOL، این شلوار (که مانند پنج سال پیش از Target خریدم) هنوز آویزان است! آنها هنوز هم شلوار “زمان بازی با کانر بیرون” من هستند. یادداشت جانبی: وقتی عکس‌هایی از خودم می‌بینم که در بیرون از خانه آرایش خوبی دارم تا فقط با هم بنشینم، من کینداسورتا می خواهم به آن قطار برگردم به هر حال، جمعه بسیار شادی داشته باشید، و اگر جایی گرم مانند شمال کالیفرنیا هستید، خونسرد بمانید!

آرایش رنگ، برنز و آلو

کارن

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/cosmetics/coral-bronze-and-plum-makeup-with-a-natural-looking-base-for-outdoor-adventures-2/

گونه ها: MAC Cheeky Bronze

پایه: کرم Strobe MAC Peachlite (برای آماده‌سازی پوست)، مرطوب‌کننده رنگی برنزه (در سراسر صورت)، MAC Studio Fix Soft Matte Cream در NC42 (گونه‌ها، اطراف پایه سوراخ‌های بینی و دهان)، کانسیلر 24H Estée Lauder با رنگ متوسط گرم

سایه چشم مک سابل

آرایش پوشیده در این ظاهر

من واقعاً این نوع پوشش هدفمند را دوست دارم، به خصوص اینکه چگونه در نور فضای باز به نظر می رسد، که می تواند بسیار نابخشودنی باشد. بسیار توصیه شده. آن را در پیک نیک بعدی خود امتحان کنید.

سنگهای MAC کشف شده

اوه، و البته کمی آرایش!

در اخبار دیگر… من در حال حاضر در حال رد شدن از طریق مجموعه لوازم آرایشم هستم و مدام جواهرات قدیمی را کشف می کنم. من دیروز دو تا از یافته های اخیرم را پوشیدم – مینرال کننده پوست برنزی برنز و MAC Liquidlast Liner در کوکو بار.

برای تعقیب PGR در اطراف خانه و کایولف در اطراف بلوک دیروز، من برنز و آلو را روی چشم ها و گونه هایم با یک لبه مرجانی شفاف پوشیدم. و من آن را با چیزی که دوست دارم آن را “پایه نیمه شفاف” می نامم جفت کردم، که با یک مرطوب کننده رنگی به سختی پوشش می دهد، و همچنین چند ناحیه هدف با پوشش کمی مات تر. من این کار را با مخلوط کردن یک لایه صاف از فونداسیون چوبی روی گونه‌ها و اطراف دهانم انجام دادم و سپس مقدار کمی کانسیلر مایع را زیر چشمم زدم.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

Cheeky Bronze یک پودر صورت مرجانی طلایی و نرم و درخشان است. از نظر فنی، این یک هایلایتر است، اما می توانید از آن به عنوان یک برنز/رژگونه/هایلایتر همه کاره روی گونه های خود نیز استفاده کنید، چیزی که من در این عکس ها روی گونه هایم دارم.