آموزش کامل ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx آموزش فیوچرز کوینکس + ویدئو ایتسکا

با این‌حال، حوزه‌هایی را که ارزهای دیجیتال در آن‌ها ممنوع هستند دربر نمی‌گیرد. این به درد شهروندان ایالات متحده می‌خورد، که عمدتاً بدلیل فقدان دخالت ارز سنتی است. CoinEx برای کاربران خود و ایالاتی که متعهد به تدارک یک صرافی کارآمد، باثبات و امن هستند یک سیستم بازرگانی خصوصی را عرضه می‌کند. صرافی کوینکس در سال ۲۰۱۷ فعالیت خود را در حوزه ارزهای دیجیتال شروع کرد. این صرافی به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های برند ViaBTC به شمار می‌رود و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ مستقر است.

آموزش ترید در صرافی کوینکس

سپس منتظر بمانید تا درخواست از طریق ممیزی داخلی تایید شود. همچنین این صرافی با هدف ایجاد یک سیستم تجارت غیرمتمرکز با قوانین تجارت شفاف و دارایی های کاربر خود طراحی شده است. صرافی کوینکس شامل یک زنجیره هوشمند پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و یک زنجیره حریم خصوصی است. در نهایت با توجه به مبادله، CoinEx Chain به یک اکوسیستم کامل تبدیل خواهد شد. کوینکس یک ارایه دهنده خدمات تبادل ارز دیجیتال جهانی است که می‌تواند تا تراکنش در ثانیه را با استفاده از موتور تطبیق پرسرعت خود پردازش کند.

لوریج یا اهرمتوی بخش مارجین برای بیت کوین 5 برابره و برای بقیه ارز ها 4 برابر به پایین. و اطلاعاتی مثل زمان قیمت اجرا شده و حجم اجرا شده ی ارز که رنگ های سبز خریداران و قرمز فروشنده ها هستند. مسدودشدن حساب کوینکس معمولا به ندرت رخ می‌دهد و اکثر کاربران به دلیل رویارویی با مشکلات دیگر تصور می‌کنند دچار مسدودی حساب شده‌اند. یکی از مشکلاتی که ممکن است برخی از اشخاص با آن روبه‌رو شوند مشکل آتنتیکیتور گوگل است که معمولا به عنوان مسدودی حساب قلمداد می‌شود. اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کوکوین ایران ارز دیجیتال لطفا به بازدید از وب سایت ما.

  • کارمزد صرافی کوینکس که یکی از صرافی های ارز دیجیتال بسیار خوب و مطرح می باشد با سیستم خاصی محاسبه می شود.
  • اطمینان حاصل کنید که اطلاعات را به صورت دقیق و صحیح ارائه می دهید.
  • اگر کلید را فراموش یا گم کنید چون در این حالت دیگر نمی‌توانید «Google Authenticator» را دوباره متصل کنید.
  • صرافی کوینکس در رتبه بندی‌های جهانی در رتبه 45 برترین صرافی‌های ارز دیجیتال قرار دارد.
  • یعنی شما برای ورود به حساب کاربری خود ابتدا باید پسورد خود را وارد کنید و بعد کدی که اپلیکیشن در گوشی هر دو دقیقه یک بار تولید می کند را وارد کنید.

پس روی گزینه‌ی اول TOTP کلیک می‌کنیم و در ادامه صفحه زیر را مشاهده می‌کنید. که در این صفحه به شما لینک‌های دانلود از دو اپلیکیشن برای دریافت رمز یک‌بارمصرف پیشنهاد می‌کند که ما همان اپ Google Authenticator را پیشنهاد می‌کنیم. پس اگر اپ Google Authenticator را نصب کرده‌اید، روی دکمه Next در پایین صفحه کلیک می‌کنید که به معنی این هست که اپ Authenticator را از قبل نصب کرده‌اید. روی Send code کلیک کرده تا کد وریفای ایمیل به ایمیل شما ارسال شود.

  • این قدرت رمز عبور را نشان می‌دهد، بنابراین کاربران می‌توانند متناسب با آن تغییرات ایجاد کنند.
  • صرافی کوینکس که کارش را در هنگ کنگ شروع کرد به یکی از مشهورترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان تبدیل شده است.
  • در ادامه آموزش فیوچرز در صرافی کوینکس را برایتان آموزش خواهیم داد.
  • با انتخاب گزینه Rererral Poster نیز پوستری اختصاصی حاوی QR کد رفرال شما در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید آن را بین دوستان و آشنایان پخش کنید.
  • صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند.

آموزش کامل ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx آموزش فیوچرز کوینکس + ویدئو ایتسکا

هزینه انجام تراکنش برای taker ها حدود 0.15 درصد است که کمی کمتر از میانکین جهانی است. با این حال ذکر این نکته ضروری است که اغلب صرافی های ارز دیجیتال کارمزد ترید را بین 0.10 درصد تا 0.15 درصد دریافت می کنند. Maker ها کارمزدی در حدود 0.05 درصد دریافت میکنند که متوسط میزان جهانی آن است. در عوض، این کارمزد برای همه آلت کوین‌ها و توکن‌های ارز دیجیتال موجود در پلتفرم خود، به جز بیت کوین کَش، کارمزد برداشت دارد. برای بیت کوین، ۰/۰۰۰۱ بیت کوین به عنوان کارمزد برداشت است که تقریباً ۲/۴۶ یورو است. صرافی ارز دیجیتال CoinEx به کاربران خود اجازه می‌دهد بدون نیاز به ارائه هیچ سندی معامله خود را آغاز کنند.

ویدیو انتقال ارز دیجیتال از کوینکس به تراست ولت