بابی براون Long Wear Cream Shadow Stick New Shades 2023

در این خط، از چپ به راست: برنز، روبی شیمر، کوارتز دودی و مروارید چینی. همه آنها درخشان هستند، اما لطفاً به مروارید پرسلن توجه ویژه ای داشته باشید زیرا این بهترین توصیه من است. چیزی که در مورد آن وجود دارد این است که رنگ سفید مایل به طلایی است – نه آنقدر که شما براق به نظر می رسید، بلکه به اندازه ای که یک بعد اضافی در سایه وجود دارد. پایه مایل به سفید تقریباً شفاف است، بنابراین بدون اینکه به نظر برسید که در حال بازدید مجدد از دهه 70 هستید، ناحیه چشمی بسیار بیدارتر و پر جنب و جوش تر به دست می آورید. قطعا یک خیره کننده تابستانی و یک نسخه محدود است، پس منتظر نباشید.

بابی براون Long Wear Cream Shadow Stick New Shades 2023

[unpaid/sample/affiliate/ad] امیدوارم که همه تعطیلات بانکی خوبی داشته باشند – فکر می کنم از هم اکنون تا پایان زمان هر ماه به یکی نیاز داریم. چند عکس زیبایی برای این هفته گرفتم، آنها را ویرایش کردم، در باغ سفالگری کردم، چند قلم از یکی از دوستانم جمع‌آوری کردم، برای خرید یک کیسه مالتاسر داخل تسکو افتادم و سپس روی مبل دراز کشیدم و تلویزیون تماشا می‌کردم. کمال. بنابراین، من در این هفته چیزهای شگفت انگیزی دارم که می خواهم به شما نشان دهم – از اینجا با کرم سایه بلند با لباس قهوه ای بابی برای سال 2023 شروع کنید – برخی از آنها نسخه محدود هستند و برخی دیگر نه. در اینجا ما می رویم!

بابی براون Long Wear Cream Shadow Stick New Shades 2023

از پایین به بالا: برنز، روبی شیمر (یک سایه عالی دیگر)، کوارتز دودی، مروارید چینی، نان تست (از آن متنفرم)، نور طلایی، صورتی کیهانی و رز آنیک. من فکر می‌کنم چیزی که می‌توانید از نمونه‌ها به آن توجه کنید این است که رنگ‌ها تند نیستند – در مجموع، بدون عذرخواهی، سبک، روشن و بسیار قابل پوشیدن هستند. آن‌ها ساده‌ترین کاربرد را دارند و رنگ‌ها را می‌چسبانند.

  پوتین و شی بر احیای سریع برجام تاکید کردند
بابی براون Long Wear Cream Shadow Stick New Shades 2023

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/bobbi-brown-long-wear-cream-shadow-stick-new-shades-2023/

افشای شفافیت

در سمت چپ من Ruby Shimmer را می پوشم که یک رنگ صورتی مایل به برنزی است که کمی تغییر رنگ دارد که من عشق – خوشمزه است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری سرمه به آن اضافه کنید. سمت راست مروارید چینی است و اثر روشن کنندگی آن آشکار است. یکی از چیزهایی که من در مورد استیک های کرم سایه بلند بابی براون دوست دارم این است که خیلی روی درپوش جمع نمی شوند (مگر اینکه مات شوند) و در حین انجام این کار پوست لطیف شما را می گیرند که ظاهری مچاله می دهد. نحوه اعمال آن تقریباً نحوه ماندگاری آن است. به هر حال، روبی شیمر است اینجا و مروارید چینی است اینجا. هر کدام 28 پوند هستند و در تابستان و بعد از آن برای شما دوام خواهند داشت. به نظر می رسد در حال حاضر تحویل رایگان است.

از چپ به راست: نان تست (مات)، نور طلایی، صورتی کیهانی و رز آنتیک (مات).بابی براون Long Wear Cream Shadow Stick New Shades 2023