با تشکر - این MAC است! بررسی رژ لب - شیراز میکاپ

با تشکر – این MAC است! بررسی رژ لب

من در اینستاگرام به عنوان “پهلو” توصیف کردم، اما کاملاً نیست – اما رنگ نقره‌ای روی صورتی آن را به این سمت می‌برد.با تشکر، این MAC است!

[unpaid/sample/affiliate/ad] من تمایل دارم کمی با سایه‌های برهنه مبارزه کنم – بسیاری از آنها خیلی گچی یا نارنجی هستند – اما این زیبایی کوچک از MAC به نظر من درست است.

با تشکر، این MAC است!

فکر نمی‌کنم این یک سایه جدید باشد – آن را از برند در میان برخی از مینی‌های محبوب آن‌ها که تا زمانی که جعبه رژ لب را باز کردم بیشتر به آن‌ها علاقه‌مند بودم وارد شد. MAC این را به‌عنوان یک برهنه صورتی مایل به زرد با مروارید نقره‌ای توصیف می‌کند و من فکر می‌کنم این مروارید نقره‌ای است که تاپ را کمی از بین می‌برد تا جلوه بسیار خفیف “خاکستری” به آن بدهد که به نظر می‌رسد برای من بسیار مناسب‌تر است.

با تشکر، این MAC است!

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/thanks-its-mac-lipstick-review/

نمونه کاملاً نقره ای بسیار محتاطانه را نشان نمی دهد، اما آبدار بودن را نشان می دهد که من نیز آن را دوست دارم – متشکرم، MAC است! در فرمول Lustreglass Sheen است بنابراین راحت و سبک به نظر می رسد. 22 پوند است اینجا.