بررسی مراقبت از پوست طبیعی NMantra - وبلاگ زیبایی هند - شیراز میکاپ

بررسی مراقبت از پوست طبیعی NMantra – وبلاگ زیبایی هند

بنابراین این تجربه من با محصولاتی بود که از NMantra انتخاب کردم. من نتایج قابل مشاهده ای را دیده ام، و من به شدت به شما توصیه می کنم محصولات را امتحان کنید!

شما می توانید تمام محصولات فوق و موارد دیگر را در وب سایت آنها مشاهده کنید اینجا.

منبع: https://www.theindianbeauty.com/2022/03/nmantra-organic-skincare-review.html

این یک روغن عالی برای ترمیم و بازسازی پوست شما در طول شب، برای داشتن پوستی صاف و لطیف است. با داشتن روغن‌هایی مانند روغن جوجوبا، روغن هسته هندوانه، روغن هسته خیار، روغن گل رز، روغن گل مغربی، روغن آووکادو، روغن انار، زعفران و ترکیبی از روغن‌های ضروری، بهترین گزینه برای استفاده پس از پاک‌سازی پوست است. پوست در شب فورا جذب پوست می شود و منافذ را مسدود نمی کند و پوست را چرب نمی کند. رنگ پوست را یکدست می کند، به رفع برنزه شدن از روی پیشانی من کمک کرده، پوست را آبرسانی و مرطوب می کند. همچنین چربی های موجود در پوست را متعادل می کند.

دئودورانت NMantra – گل

این دئودورانت کم کم به سمت اشکال طبیعی دئودورانت جذب می شود، این یکی آخرین عشق من است. یک دئودورانت کاملا طبیعی، ارگانیک و بدون آلومینیوم که نه تنها بوی بدن را از بین می برد، بلکه پوست زیر بغل شما را نیز تغذیه کرده و آن را تسکین می دهد. بهترین قسمت این است که می توانید آن را حتی بعد از اصلاح استفاده کنید زیرا کاملا طبیعی است و پوست را تحریک نمی کند.

کرم صورت و بدن NMantra

  برگزاری رزمایش شبیه‌سازی نبرد هوایی با حضور ۱۷ کشور در استرالیا

من 3 محصول از NMantra را امتحان کردم – روغن شب صورت، کرم صورت و بدن و دئودورانت آنها. بیایید در مورد اثرات هر یک از آنها در زیر صحبت کنیم.

این یک کار چند وظیفه ای بسیار عالی است! کرمی غنی و نرم کننده که انواع خشکی صورت و بدن را برطرف می کند. می توانید آن را در تمام نقاط بدن خود که با خشکی مواجه هستید استفاده کنید. من دوست دارم شب ها بعد از روغن صورت شب استفاده کنم و روی دست و پاهایم هم استفاده می کنم. برای استفاده برای نوزادان نیز عالی است. با خواص روغن زیتون ارگانیک، روغن نارگیل ارگانیک، کره شی، کره کاکائو، این روغن برای همه افراد خانواده مناسب است!

برای اطلاعات بیشتر، می توانید ویدیوی من با این محصولات را در کانال من نیز مشاهده کنید:

کشف یک خط خوب مراقبت از پوست، نهایت لذت را به هر علاقه مند به مراقبت از پوست می دهد. و من یکی از آنها هستم. همیشه به دنبال چیزهای جدید برای امتحان هستم، اما با افزایش سن، در مورد آنچه روی پوستم می گذارم حساس شده ام، زیرا در نهایت بر سلامت کلی شما در طول زمان تأثیر می گذارد. طبیعتاً می بینم که به سمت محصولات طبیعی تر حرکت می کنم. محصولاتی که طبیعی تر و در نتیجه آسیب کمتری دارند. محصولاتی که نه تنها برای پوست من در حال حاضر خوب هستند، بلکه بعداً نیز مفید هستند. و همچنین برای سیاره مضر نیستند. من اخیراً NMantra را کشف کردم، یک خط مراقبت از پوست طبیعی و ارگانیک که نتایج بسیار خوبی برای پوست من نشان داده است، بنابراین نمی‌توانم جلوی خودم را بگیرم که همین موضوع را با شما دوستان در اینجا به اشتراک بگذارم.

روغن صورت شب NMantra