بررسی و نمونه برداری از پالت سایه چشم Makeup By Mario Master Metals™ - شیراز میکاپ

بررسی و نمونه برداری از پالت سایه چشم Makeup By Mario Master Metals™

به طور کلی، این پالت سایه چشم مورد علاقه من نیست من احساس می‌کنم که قیمت آن نسبت به آنچه که هست بیش از حد است، و با این قیمت، انتظار دارم تقریباً کمال باشد. اگر 5 سایه می‌خرید، همه آنها باید فرمول، رنگدانه و قوام یکسانی داشته باشند. علاوه بر این، بسیار خوب است که حداقل یک مینی را در آن قرار دهیم Master Metal™ Manipulator™ به طوری که یک علاقه مندان به آرایش می توانند این فویل ها را به عنوان فویل های مایع امتحان کنند. به عنوان یکی از طرفداران پت مک گراث، بیشتر وسوسه می شوم که چند دلار اضافی خرج کنم و فرمول متالیک کروم دوتایی را بخرم که بسیار عالی است! اگر این پالت به فروش برسد، ممکن است سرمایه گذاری توجیه پذیرتر باشد.

با استفاده از Master Metal™ Manipulator™ روی من ایجاد شد

منبع: https://www.poutsopretty.com/makeup-by-mario-master-metals-tm-eyeshadow-palette-review-and-swatches/

استفاده از برس با اینها مشکل است

 • بسته بندی شیک و جمع و جور

 • شامل یک آینه

 • ماریو ددیوانوویچ، آرایشگر مشهور جهان به کیم کارداشیان، با برند زیبایی خودش ظاهر شده است. گریم توسط ماریو. اولین محصول او که راه اندازی شده است پالت سایه چشم Master Metals. این پالت متشکل از پنج رنگ فلزی طلایی، نقره ای، مسی، برنزی، رزگلد است که گفته می شود از فلزات طبیعی زمین الهام گرفته شده است. به ما گفته می‌شود که اینها پوشش‌دهی شدید و پر از مرواریدهای رنگین کمانی بسیار ظریف هستند. از آنجایی که این سایه ها با تکنولوژی ژل-پودر فرموله شده اند، رنگ بی وزنی را ارائه می دهند. می‌توانید این را مستقیماً روی درپوش‌های خود اعمال کنید یا آن را خریداری کنید Master Metal™ Manipulator™ و از آنها به عنوان فویل های مایع استفاده کنید.

    عناوین روزنامه‌های جهان؛ آلمان و آمریکا زره پوش جنگی به اوکراین ارسال می‌کنند

  سایه ها در رنگدانه سازگار نیستند

 • چندین چیز وجود دارد که در این پالت از آنها لذت نمی برم. اولاً، اگر دوست دارید این سایه ها را امتحان کنید، فویل های مایع و استفاده از ابزار خراش دادن را دوست ندارم. شما باید این اقلام را جداگانه خریداری کنید. برای 48 دلار حداقل یک نسخه کوچک باید گنجانده شود. دوم، رنگ ها زیبا هستند، اما ناهماهنگ هستند. سایه های “طلایی” و “رز گلد” نفس گیر هستند و درپوش های خود را نشان می دهند. با این حال متوجه شدم که “نقره” و “مس” به اندازه “طلا” یا “رزگلد” رنگدانه نیستند و رنگدانه مشابهی ندارند. این بسیار ناامید کننده با توجه به برچسب قیمت است. سوم، من عملاً غیرممکن است که این سایه‌ها را با قلم مو روی پلک‌هایم ببندم، وقتی سایه‌ها خشک هستند. من با انگشتم کاربرد بسیار بهتری داشتم و توانستم آنها را خیلی بهتر با هم ترکیب کنم و روی رنگدانه بسته بندی کنم. چهارم، به نظر می‌رسد قیمت بالایی دارند و در مقایسه با فرمول متالیک شگفت‌انگیزی که می‌توانید در سایه چشم Pat McGrath یا فرمول Natasha Denona پیدا کنید، این چیزی فوق‌العاده انقلابی نبود. بالاخره وقتی خریدم Master Metal™ Manipulator™سایه ها روی پلک من شروع به چین شدن می کنند و این مشکلی نیست که پلک هایم چرب نیستند.

  افکار نهایی:

  طرفداران

  • Master Metal™ Manipulator™ و اسکراپر باید جداگانه خریداری شوند

  • آسان برای مخلوط کردن

  • اولین برداشت من این است که سایه‌ها کاملاً خیره‌کننده هستند و اندازه‌های تابه به اندازه‌ای بزرگ هستند که انگشت/برس شما را در آن فرو ببرید و روی سایه‌های مجاور اثری نداشته باشد. من از طرفداران پر و پا قرص متالیک هستم و از این که طیف سایه‌ها همدیگر را تعریف می‌کنند، لذت می‌برم. من اینها را به مدت 8 ساعت پوشیدم و ماندگاری بالایی داشتند، کمترین ریزش داشتند و بی عیب به نظر می رسیدند. بسته بندی جمع و جور است، در تمام سفید براق به نظر می رسد و حتی دارای یک آینه برای استفاده در حین حرکت است. من از این واقعیت خوشم می‌آید که این سایه‌ها را می‌توان روی درب انداخت و شما ظاهر چشم‌های زیبایی دارید. با این حال، به نظر من این پالت از کامل بودن فاصله زیادی دارد.

   بدون ظلم، بدون پارابن، بدون گلوتن و وگان

  رنگدانه دار

 • مناسب پوست های مختلف

 • این پالت به قیمت 48 دلار آمریکا (قبل از مالیات) به فروش می رسد که حدود 9.60 دلار در هر سایه است. وزن هر سایه 1.5 گرم است. در مقایسه با برخی از مارک های دیگر در Sephora مانند Pat McGrath، این به نظر می رسد با قیمت برند نهایی بالاتر باشد. یک Celestial Divinity Luxe Quad از Pat McGrath Labs از 4 سایه (1.88-1.98 گرم در هر سایه) تشکیل شده و با قیمت 58 دلار به فروش می رسد. اگر می‌خواهید از سایه‌های ماریو به‌عنوان فویل‌های مایع استفاده کنید، می‌توانید به Master Manipulator 14 دلاری اضافه کنید که مجموع شما را به 62 دلار می‌رساند.

  منفی