بهترین مراقبت از پوست برای پوست یائسگی: نکات زیبایی در دوران یائسگی

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.منبع: https://wendyrowe.com/beauty/menopausal-skincare

برای شروع بازی مراقبت از پوست یائسگی خود آماده اید؟ در اینجا چند مورد ضروری برای اضافه کردن به روال خود آورده شده است.

قهرمانان مراقبت از پوست یائسگی

این پست شامل پیوندهای مربوط است

این می‌تواند زمان بسیار سختی باشد، بنابراین اگر توصیه‌ای دارید که می‌خواهید آن را به اشتراک بگذارم، لطفاً با من در تماس باشید. اینستاگرام. هر چیزی که با آن دست و پنجه نرم می کنید، همیشه راه حلی وجود دارد. فقط باید پیداش کنیم…


نکته برتر

تأثیر هورمون‌ها بر پوست ما چیزی است که اغلب نادیده گرفته می‌شود و این برای زنانی که در دوران یائسگی قرار می‌گیرند مهم‌تر از همیشه است. با افزایش سن، سطح استروژن کاهش می یابد که منجر به کندی و کاهش تولید کلاژن می شود.

اعتبار تصویر @ لیز کالینز برای مجله پورتر

در طول پنج سال آخر پیش از یائسگی، زنان حدود 30 درصد از کلاژن خود را از دست می دهند، که به این معنی است که ممکن است احساس کنند چین و چروک های جدید در طول شب ظاهر شده اند. علاوه بر این، آکنه هورمونی می تواند در این دوره شایع باشد، بنابراین تقریباً شبیه به زندگی مجدد در سال های نوجوانی است. به همین دلیل، اطمینان از کامل بودن رژیم مراقبت از پوست، کلیدی برای داشتن بهترین ظاهر و احساس در این دوره است. محصولات مراقبت از پوست با رتینول یا AHA ها یا BHA ها می توانند به طور فعال گردش سلولی را افزایش داده و تولید کلاژن را تحریک کنند، در حالی که مواد مرطوب کننده مانند اسید هیالورونیک برای جلوگیری از خشکی ضروری هستند. البته استفاده از SPF با فاکتور بالا در هر روز نیز ضروری است.

اعتبار تصویر @ لیز کالینز برای مجله پورتر

اعتبار تصویر @ لیز کالینز برای مجله پورتر

برای کمک به مبارزه با هرگونه آکنه هورمونی، اطمینان حاصل کنید که هر شب قبل از خواب پوست را به طور کامل تمیز می کنید. روال پاکسازی 3 مرحله ای من را بررسی کنید تا به درستی این کار را انجام دهید.

  چین: در برابر مداخلات و تحریم‌های خارجی، از کوبا حمایت می‌کنیم

بعدی را بخوانید: One The Spot: راهنمای آکنه | میکروبیوم پوست خود را بشناسید