بهترین 6 وب سایت کارت خودکار مسابقه برای بازدید ⋆ Chimere Nicole - شیراز میکاپ

بهترین 6 وب سایت کارت خودکار مسابقه برای بازدید ⋆ Chimere Nicole

یک نکته مهم من برای شما این است که خودتان با استفاده از Canva کارت امضای مسابقه خود را طراحی کنید.

همچنین می توانید پیام های سفارشی را در پشت آنها بنویسید، بنابراین مطمئن شوید که همیشه یک خودکار در دست دارید.

به چند کارت خودکار نیاز دارید؟

از آنجایی که من از Canva برای طراحی کارت های خود و Vistaprint برای چاپ آنها استفاده می کنم، معمولاً فقط 30 عدد در یک زمان سفارش می دهم. من دوست دارم 4-5 تا را همیشه در کیس تاج خود نگه دارم و چند عدد را در ماشینم به عنوان پشتیبان نگه دارم. مگر اینکه در یک رویداد بزرگ مانند رژه یا جشن شرکت کنید، نیازی به سفارش در مقادیر زیاد ندارید.

اکنون می دانم که شما ممکن است مانند من باشید و بگویید: نه. من کاملا درک می کنم. وقتی صحبت از طراحی گرافیکی به میان می آید من خلاق نیستم، با این حال آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. دوباره از Canva برای طراحی خودم استفاده کردم.

من می دانم که بسیاری از مردم از آنها به عنوان یادگاری استفاده می کنند و آنها را بین خانواده و دوستان توزیع می کنند. در طول سلطنت من به عنوان خانم نیوجرسی آمریکا 2020، من دقیقاً 27 کارت را در سال ورودی از دست دادم. و حداقل 4 بار در ماه حضور داشتم. بنابراین من شخصا ترجیح می دهم مقدار خود را به حداقل برسانم.

منبع: http://chimerenicole.com/the-best-6-pageant-autograph-card-websites-to-visit/

بنابراین شما برای یک مسابقه زیبایی ثبت نام کرده اید و زمان آن فرا رسیده است که شرکت در رویدادهای عمومی، ظاهر شدن و موارد دیگر را آغاز کنید. شما می خواهید در طول سلطنت خود تأثیری ماندگار با مردم و شبکه به جا بگذارید. به طور سنتی، در طول این مدت از ملکه ها خواسته می شود تا عکس های هدشات مسابقه را که به آن معروف است، توزیع و امضا کنند کارت های خودکار. ممکن است مطمئن نباشید که کارت های خودکار خود را از کجا بخرید. امروز، شما خوش شانس هستید. در اینجا لیستی از پنج مکان برتر من برای خرید کارت های امضای مسابقه است.

  زلزله‌ ۵.۷ ریشتری سواحل اندونزی را لرزاند

هنگامی که کارت خود را طراحی کردید، می توانید از برخی از وب سایت های ذکر شده در بالا خرید کنید تا بهترین قیمت را برای چاپ دریافت کنید. با این حال، بسیاری از سایت‌هایی که در بالا به اشتراک گذاشتم، هم برای قالب‌ها و هم برای چاپ، یک فروشگاه هستند.

کارت های خودنویس مجلل

در اینجا نحوه طراحی کارت های خودم با استفاده از Canva و Vistaprint آمده است.

  1. هد شات مسابقه مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در آن آپلود کنید کانوا.
  2. تصمیم بگیرید که چه ابعادی برای کارت های خودکار خود می خواهید. (من معمولاً از اندازه کارت پستال استاندارد استفاده می کنم).
  3. این ابعاد را در Canva در قسمت قالب سفارشی در سمت راست بالای صفحه کپی کنید.
  4. کلیک کنید و تصویر خود را به قسمت طراحی بکشید.
  5. نام و عنوان خود را به پایین تصویر خود اضافه کنید. می توانید با فونت ها بازی کنید تا زمانی که مورد پسند شما باشد.
  6. سال خود را نیز اضافه کنید. (به یاد داشته باشید، اکثر سیستم های مسابقه این را ترجیح می دهند).
  7. به عنوان بهترین حالت برای چاپ، فایل را به عنوان یک تصویر PNG ذخیره کنید.
  8. سپس فایل ذخیره شده را در آن آپلود کنید Vistaprints آماده استفاده از قالب ها من دوباره از کارت پستال استفاده می کنم زیرا این اندازه را ترجیح می دهم.
  9. ذخیره و سفارش دهید.

کارت های خودنویس مجلل برای چه مواردی استفاده می شود؟

هنگامی که صاحب عنوان ایالتی و ملی شوید، بیشترین استفاده را از کارت های خودکار خود خواهید برد. در گذشته از من خواسته شده بود که برای علاقه مندان و مجموعه داران مسابقه، کارت امضا و ارسال کنم. با این حال، من معمولاً چند عدد را در داخل قاب تاج خود به عنوان کارت ویزیت نگه می‌دارم. آنها همچنین برای ترک با سازمان های اجتماعی و هر کسی که قصد دارید در طول سلطنت خود با آنها شریک شوید عالی هستند.