بک‌ لینک چیست؟ تاثیر بک لینک بر سئو و نحوه ایجاد بک لینک گروه دیجیتال نردبان-بک لینک گلدلینک

به کار بردن بک لینک‌های نامرتبط نه تنها هیچ سودی ندارد، بلکه ممکن است تاثیر منفی نیز بگذارد. شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین کانال‌ها برای دریافت بک لینک و رشد کسب کاربر است. همچنین می‌توانید با تولید ویدیوهای جدید و کاربردی، کاربران زیادی را به رسانه و برند خود علاقه‌مند کنید. دریافت بک لینک از طریق این دو کانال می‌تواند علاوه بر افزایش اعتبار نزد گوگل، کاربران زیادی را روانه سایت شما کند. کاربران با مشاهده لینک‌های شما در سایت‌های مختلف، بر روی آن کلیک می‌کنند و وارد سایت شما می‌شوند.

بک‌ لینک چیست؟ تاثیر بک لینک بر سئو و نحوه ایجاد بک لینک گروه دیجیتال نردبان-بک لینک گلدلینک

به این ترتیب، به هنگام ساخت و دریافت بک‌لینک، از انواع آن اطلاع بهترین روش بک لینک – اینها را نگاه کن https://goldlink.ir/what-is-backlink/ – پیدا می‌کنیم. می‌توان «کاپریلا» را به عنوان یکی از پلتفرم‌های برتر برای تبلیغات آنلاین هدفمند معرفی کرد. کاپریلا با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، بهترین و مرتبط‌ترین تبلیغات هدفمند کلیدواژه‌ای را با توجه به کمپین‌های فعال کسب و کار به کاربران نمایش می‌دهد. این پلتفرم با شبکه‌ای گسترده از ناشران برای انتشار تبلیغات کلیکی و اجاره‌ای همکاری می‌کند.

  • بک لینک یا همان لینک خارجی، در واقع لینکی است که از سایت های دیگر، به سایت شما وارد می شود.
  • با استفاده از این ابزار رایگان، لینک سایت مورد نظر را وارد می‌کنید و با فشردن دکمه «Check Backlinks» به تعداد بک لینک سایت و «دامنه‌های ارجاع دهنده به سایت» دسترسی خواهید داشت.
  • از آنجا که ممکن است برخی افراد زمان و حوصله خواندن مطالب طولانی را نداشته باشند، استفاده از فایل صوتی می‌تواند در ایجاد بک ‌لینک به آن‌ها کمک کند.
  • این روش، نوعی تکنیک سئو کلاه سیاه است و امروزه به راحتی توسط الگوریتم‌های گوگل شناسایی می‌شود.

با استفاده از این ابزار رایگان، لینک سایت مورد نظر را وارد می‌کنید و با فشردن دکمه «Check Backlinks» به تعداد بک لینک سایت و «دامنه‌های ارجاع دهنده به سایت» دسترسی خواهید داشت. در حقیقت، Reoffering Domains تعداد سایت منحصر‌به‌فردی است که به سایت شما لینک داده‌اند. علاوه بر این، ۱۰۰ بک‌لینک برتر نیز برای شما نمایش داده می‌شود. اگر بک‌لینک ایجاد شده شامل تگ «nofollow» باشد، گوگل و سایر موتورهای جستجو در الگوریتم‌های خود آن را در نظر نمی‌گیرند. همچنین، بیشتر لینک‌های که فالو نیستند، در ابتدای کار نیز ارزش بالایی ندارند.

متن لینک یا انکرتکست

حال فرض کنید از طریق یک لینک وارد سایتی مرتبط و غنی از مطالب مفید و کاربردی شدید. در چنین مواقعی کاربران سعی می‌کنند تا علاوه بر ماندن و استفاده از سایت، آدرس رسانه را به خاطر بسپارند. در صورتی که کاربر از سایت شما راضی باشد، نرخ تبدیل و احتمال بیشتر شدن کاربران ثابت شما نیز افزایش خواهد یافت. ترافیک یکی دیگر از فاکتورهای مهم نزد گوگل است و همچنین می‌تواند باعث افزایش کسب درآمد شما شود. از نظر گوگل تمامی بک لینک‌های خریداری شده، غیر قابل قبول هستند. این رفتار اگر توسط الگوریتم‌های موتور جستجوی گوگل شناسایی شود، احتمال پنالتی شدن شما را بالا می‌برد.

زمانی که صفحه جدید یا پستی ایجاد می‌شود، ربات‌های گوگل آن را کراول می‌کنند. تصور کنید که پستی را نوشته‌اید و لینک‌های خارجی و داخلی دیگری را به آن صفحه اضافه کرده‌اید. هنگامی که ربات‌های گوگل اقدام به کراول کردن آن پست می‌کنند، لینک‌های اضافه‌شده داخلی و خارجی را نیز ردیابی و دنبال خواهند کرد. اما سایت‌ سازهای خارجی فراوانی وجود دارند که می‌توان از طریق آن‌ها اقدام به ساختن بک لینک دائمی و رایگان نمود. برای انتشار مطالب فارسی در اغلب سایت سازهای خارجی، هیچ‌گونه مانعی وجود ندارد.

بک لینک از ویکی‌پدیا