جعبه گشایی Pat McGrath Labs Lust: Glosses - شیراز میکاپ

جعبه گشایی Pat McGrath Labs Lust: Glosses

جعبه گشایی Pat McGrath Labs Lust: Glosses آخرین اصلاح شد: 17 مه 2021 توسط رکسان سی.منبع: https://www.theskinnyscout.com/2021/05/14/unboxing-my-pat-mcgrath-labs-lust-glosses/

در حالی که ما تا آنجا که ممکن است در داخل خانه می مانیم تا یکدیگر را ایمن نگه داریم، مهم تر از قبل است که سلامت روان خود را کنترل کنیم. ما باید راه‌هایی برای حفظ روحیه‌مان پیدا کنیم، به‌ویژه از آنجایی که از آغاز اولین قرنطینه بسیار طولانی می‌گذرد – و به نظر نمی‌رسد اوضاع در سراسر جهان بهتر شود.

امیدواریم با وجود اقدامات جدید کووید-19، هفته آینده بسیار بهتر از هفته ای باشد که اخیرا داشتیم. حداقل تا چند هفته آینده نیازی به رفتن به مطب نخواهیم داشت، که به این معنی است که پول برای چیزهای دیگر مانند دروغ و سرم های لوکس صورت. تسک!

من نمی دانم که آیا این کاملاً تصادفی است یا کائنات با ما حقه بازی می کند. اما ساعاتی پس از سرگرم شدن در جعبه گشایی یکی از آخرین محصولات زیبایی من از آزمایشگاه پت مک گراث (که از Sephora خریداری شده بود)، اعلام شد که ما در حال ورود به نوع دیگری از قرنطینه در سنگاپور هستیم. من شروع به فکر می کنم که بازگشت به سطح عادی قبل از کووید سال ها طول می کشد، و حتی در آن زمان، یک نرمال جدید وجود خواهد داشت که شبیه آنچه قبلا می دانستیم نیست.

برای من، جدای از این لیست از کارهایی که باید در داخل خانه انجام دهم، سعی خواهم کرد دوباره اشتیاق خود را به مطالعه برانگیزم، زیرا این واقعاً تنها راهی است که می تواند برای من در راحتی خانه ام از مرزها فراتر رود. البته، جعبه گشایی از وسایل زیبایی و مد با Aurélie یکی دیگر از کارهای سرگرم کننده ای است که با هم برای پیوند انجام می دهیم. ویدیوی زیبای امروز دستان کوچک او را که سعی می‌کند جعبه‌های پت مک‌گراث را باز کند، ببینید! می‌توانید Lust: Gloss را از یکی از خرده‌فروشان آنلاین مورد علاقه من، Selfridges، از اینجا خریداری کنید.

  چین در صادرات خودرو از آلمان سبقت گرفت/ اژدهای زرد در رتبه دوم جهان

دختر کوچک ما خیلی سریع رشد می کند. او هر روز چیز جدیدی می‌گوید و/یا انجام می‌دهد، و اعتماد به نفس او در صحبت کردن به زبان فرانسوی نیز با جهش و حد و مرز افزایش می‌یابد. گاهی اوقات می‌گوید که بچه را نمی‌خواهد، اما گاهی اوقات نسبت به برادر نوزادش مهربان‌ترین است. او هفته سختی را سپری می‌کند، با RSV فعلی که در حال رفتن به مهدکودک‌ها است، بیمار شده است، بنابراین دیدن او در چنین روحیه‌ای امروز باعث آرامش می‌شود.