راهنمای نهایی کانسیلر

CircleDelete #4 برای پوست های عمیق تر مناسب است.

کانسیلر پوششی شفاف

شماره 1 و 2: زرد قرمزی را خنثی می کند.

Enlighten 2 برای پوست های متوسط ​​تا متوسط ​​تا تیره مناسب است.

کانسیلر ضد آفتاب

شماره 1 برای پوست های روشن تا متوسط ​​مناسب است.

شماره 6: نارنجی/قهوه ای تیرگی در رنگ های عمیق تر پوست را خنثی می کند

کانسیلر برای تیرگی زیر چشم

CircleDelete #3 برای پوست‌های تیره تا عمیق مناسب‌تر است.

کانسیلر پوشش کامل ناپدید یک کانسیلر مات و مات برای استتار قرمزی و تغییر رنگ است. کانسیلر پوشش کامل ناپدید کننده برای پوست های چرب و آکنه ای عالی است. کانسیلر پوشش کامل ناپدید در رنگ های زیر موجود است:

بعد از استفاده، ناحیه زیر چشم را با کمی پودر ست کنید. ناحیه زیر چشم ناحیه حرکتی است و احتمال چروک شدن آن بیشتر است. در اینجا در مورد پودر گیر و کاربرد آن بیشتر بدانید.

منبع: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/the-ultimate-guide-to-concealer

برای پوشاندن لک‌ها، از یک برس سفت مانند برس استتار با حرکت ضربه‌ای استفاده کنید. برای زیر چشم، برس استتار، کاربرد سنگین‌تری خواهد داشت، در حالی که یک برس کرکی مانند برس چین، ظاهری نرم و ترکیبی می‌دهد. این تکنیک برای زیر چشم مناسب است.

CircleDelete #1 قرمزی را پنهان می کند.

شماره 0 برای پوست های روشن تا روشن مناسب است.

همیشه قبل از فونداسیون و کانسیلر زیر چشم خود را بعد از آن از اصلاح صورت استفاده کنید.

اکنون که می دانید کدام فرمول کانسیلر برای انواع پوست و موقعیت های مختلف بهترین است، نحوه استفاده از کانسیلر را یاد بگیرید.

  Can Weight Loss Help With Knee Osteoarthritis?

متوسط

شماره 3 و 4: هلو آبی، بنفش و خاکستری را خنثی می کند.

شماره 2 برای پوست های تیره متوسط ​​تا متوسط ​​مناسب است.

Enlighten 1 برای پوست های روشن تا متوسط ​​مناسب است.

تیره متوسط

شماره 4 برای رنگ پوست تیره تا عمیق مناسب است.

کانسیلر هایپرپیگمانتاسیون و اصلاح رنگ

کانسیلرها بسیار شبیه فونداسیون هستند اما ضخیم تر و رنگدانه تر هستند. در حالت ایده آل از کانسیلر برای پوشاندن و اصلاح مواردی مانند سیاهی دور چشم، هایپرپیگمانتاسیون و لکه ها استفاده می شود. هنگام انتخاب کانسیلر، دو عامل کلیدی وجود دارد که باید قبل از انتخاب خود در نظر بگیرید:

عمق رنگ در کانسیلر

نور متوسط

کانسیلر لیلاک برای پوشاندن رنگ زرد عمل می کند.

کانسیلر زیر چشم انلایتن پلاس کانسیلری با پوشش کامل برای افرادی است که دایره های تیره، پف کرده یا بافت دارند که با محافظت در برابر آفتاب UVA/UVB در برابر آسیب های خورشید محافظت می کند. زیر چشم را روشن و پف می کند. کانسیلر زیر چشم انلایتن پلاس در رنگ های زیر موجود است:

سبک

دایرهحذف شماره 2 پنهان، آبی، بنفش و خاکستری.

ته رنگ کانسیلر در نهایت به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا برای نیازهای شما مناسب است یا خیر. بیشتر ته رنگ ها هلویی/نارنجی یا زرد هستند. سایه های اصلاحی مانند سبز و اسطوخودوس نیز موجود است.

  • هلویی/نارنجی رنگ آبی، بنفش و خاکستری را در پوست که به دلیل سیاهی، کبودی یا پرپیگمانتاسیون ایجاد می شود، خنثی می کند.
  • زرد و سبز هر دو قرمزی موجود در لکه ها یا روزاسه را خنثی می کنند.
  • اسطوخودوس زردی یا زردی پوست را خنثی می کند.
  تاکید ژاپن به ارسال کمک‌های وعده داده شده به اوکراین

از چه فرمول کانسیلری استفاده کنم؟

کانسیلر بژ برای اصلاح هایپرپیگمانتاسیون عمل می کند.

کانسیلر با پوشش کامل

شماره 5: زرد/قهوه ای قرمزی در رنگ های عمیق تر پوست را خنثی می کند.

کانسیلر زرد برای پنهان کردن قرمزی عمل می کند.

کانسیلر هلو برای پوشاندن آبی، بنفش یا خاکستری عمل می کند.

کانسیلر زیر چشم Active Light یک کانسیلر و روشن کننده با فوکوس نرم است. کانسیلر Active Light را می توان به عنوان هایلایتر یا برای استتار خالص استفاده کرد. پوششی شفاف تا متوسط ​​برای سایه های زیر چشم ایجاد می کند. کانسیلر زیر چشم Active Light در رنگ های زیر موجود است:

کانسیلر اصلاحی روشنایییک کانسیلر غنی و کرمی با مواد روشن کننده است که حلقه های بسیار تیره زیر چشم، هایپرپیگمانتاسیون و/یا کبودی ها را می پوشاند (حتی خالکوبی ها را نیز می پوشاند!). این در 2 سایه غنی موجود است:

به دنبال پوشش چه چیزی هستید؟ هنگام انتخاب یک کانسیلر زیر چشم، نیم سایه روشن تر با پوشش کمی شبنم دار استفاده کنید تا روشنایی آن ناحیه را به ارمغان بیاورید. کانسیلری برای پوشاندن لک ها باید تا حد امکان به رنگ پوست شما نزدیک باشد و روکش مات تری داشته باشد. کانسیلری که همرنگ باشد، هر گونه خط مرزی را ممنوع می کند. روکش مات نور را منعکس نمی کند، بنابراین توجه کمتری را به منطقه جلب می کند.

ته رنگ کانسیلر

شماره 3 برای پوست های تیره تا تیره متوسط ​​مناسب است.

CircleDelete Concealer یک اصلاح کننده و هایلایتر رنگ دو طرفه با قوام خامه ای غنی است که می تواند برای پوشش و هایلایت استفاده شود. این دو رنگ را می توان ترکیب کرد یا به طور جداگانه استفاده کرد تا به سایه دقیق مورد نیاز دست یابد. کانسیلر CircleDelete در رنگ های زیر موجود است:

  Too Faced Holiday 2023 Let It Snow Globes 3-Piece Palette Gift Set - BeautyVelle

رنگ های اصلاحی یک کیت چهار سایه برای اصلاح، پنهان کردن تغییر رنگ، پوشش هایپرپیگمانتاسیون و خالکوبی است. رنگ های مختلف کانسیلر موجود در کیت به از بین بردن تغییر رنگ های خاصی که می خواهید پنهان کنید کمک می کند. این کیت شامل سایه های اصلاحی زیر است:

جین ایردیل دارای کانسیلری پر از موادی که پوست را دوست دارند برای هر نیازی. درباره اینکه کدام کانسیلرها در موقعیت های مختلف بهتر عمل می کنند بیشتر بدانید.

کانسیلر برای اصلاح و برجسته کردن

کانسیلر چیست؟

اگر می خواهید با انگشتان خود را اعمال کنید، حتما از انگشت حلقه استفاده کنید. این ضعیف ترین انگشت روی دست است و کاربرد ملایم تری دارد.

تاریک

نحوه استفاده از کانسیلر