روتین آرایش من: ژانویه 2023

من محصول دیگری برای ابرو پیدا نکردم که بتواند مانند این شکل و نگه دارد. مانند استفاده از چسب است، اما چسبی دوستانه که ابروهای شما را به هم نمی‌ریزد و سپس نمی‌ریزد. در ابروهای بسیار روشن من، بدون نیاز به افزودن هیچ رنگی، به آن‌ها تعریفی عظیم می‌دهد و من عاشق روشی هستم که می‌توانم موها را به‌طور مؤثری به سمت بالا پر کنم – من یک مروج بزرگ استفاده از اسپری مو بر روی ابروها برای اصلاح سریع هستم و پشت آن هستم. نکته… اما صادقانه بگویم، Brow Freeze همه چیز را به بعد جدیدی می برد.

می توانید Brow Freeze را به صورت آنلاین پیدا کنید اینجا* – 23 پوند است.

ویکتوریا بکهام بیوتی کژال در مس

این Skin Tint با قیمتی ممتاز – 46 پوند در Sephora است اینجا* – اما من می گویم که شما کاملاً یک محصول ممتاز دریافت می کنید. این همان پایه‌ای است که می‌توانید به آن تکیه کنید تا همیشه زیبا به نظر برسید و شما را شاداب‌تر و جذاب‌تر نشان دهد. می‌توانم بگویم برای پوست‌های خشک‌تر به جای چربی بهتر است، زیرا کاملاً سفت نمی‌شود و اگر پودر نکنم، کمی در ناحیه t حرکت می‌کنم، اما همانطور که گفته شد همیشه می‌توانید از پرایمر استفاده کنید.

رنگ پوست ILIA به شدت آبرسان است و من مستقیماً روی سرم استفاده می‌کنم (از قضا، زیرا به آن سرم نیز گفته می‌شود) برای ظاهری کم‌رنگ در طول روز. کمی کرم برنزه و رژگونه روی آن و یک لیس ریمل و من می روم، اگر از حداقل ها پیروی کنم. رنگ پوست واقعاً رنگی فوق‌العاده به نظر می‌رسد که عالی، اما واقعی، اما درخشان‌تر از واقعی‌تر به نظر می‌رسد، اما در عین حال اصلاح نشده، اما همچنان صیقلی است. فکر می‌کنم چیزی که می‌گویم این است که به نظر می‌رسد بدون دردسر است، اما در واقع به سختی در جلوی انعکاس نور کار می‌کند.

من پاسخ دادم: «این مد است.

اولین پست سال 2023 و مستقیماً با روال آرایش فعلی من و برخی کشفیات جدید آرایشی باورنکردنی همراه است. من از این کلمه استفاده نمی کنم باور نکردنی به آرامی، یا: برخی از این محصولات به طور کامل روال آرایش من را تغییر داده اند و از شوهرم خواسته اند سوالاتی مانند “با ابروهای خود چه کرده اید؟” یعنی چرا اینطوری به سمت بالا اشاره می کنند؟ مثل پرهای پرنده چسبیده؟»

  گلوبال تایمز: سفر رئیسی به چین خنثی کننده توطئه‌های غرب علیه تهران و پکن است

شما قرار است از یک اپلیکاتور مخصوص استفاده کنید، اما من آن را ندارم و احساس نمی کنم به آن نیاز دارم. موم تمام برس‌های ابروی من را مسدود می‌کند، اما یک شست‌وشوی سریع در آب جوش آن را ذوب می‌کند و آنها را نو می‌گذارد. ایش شاید باید اپلیکاتور را بگیرم!

فریز ابرو آناستازیا بورلی هیلز

سپس اکتشافات جدید – و ویدیو را در پایین صفحه تماشا کنید تا آنها را در عمل ببینید. خیلی خلاصه.

اطلاعات AD برای ویژگی زیر: بدون محتوای پولی یا حمایت شده. حاوی نمونه های مطبوعاتی است که بدون الزام به بررسی ارسال می شوند و لینک های وابسته با علامت * هستند.

ILIA Super Serum Skin Tint SPF30

جدید از امپراتوری آرایشی در حال گسترش Tilbury: Pop Shots. اینها بیشتر در مورد درخشش هستند تا رنگ‌های زیاد – به پوشش درخشانی که در چهارگوش چشم او می‌بینید فکر کنید که روی پلک‌ها به‌عنوان ضربه نهایی منعکس‌کننده نور روی پلک‌ها فشار می‌دهید. اینها همین هستند، اما بدون بقیه چهار. من استفاده می کنم الماس نور آفتاب که طلایی بسیار گرم و مسی و کمی مدرن تر از نسخه زرد کلاسیک است. فکر می‌کردم که اینها پس از پایان فصل جشن جذابیت محدودی خواهند داشت (و نسخه محدود هستند) اما از افزودن چیزهای سرگرم‌کننده و بی‌اهمیت به روتین آرایشم لذت برده‌ام. در ژانویه باید ضربات خود را به جایی که می توانید بزنید.

اگر بخواهم آن را با محصول دیگری مقایسه کنم، می‌توانم بگویم که کاملاً شبیه مرطوب‌کننده رنگی NARS با پوشش کمتر و درخشندگی بیشتر است. من مشتاق دستگاه پخش کننده پیپت نیستم، اما آنقدر خوب است که آن را می بخشم.

بالم سرم لب Ruby Hammer در Sephora 18 پوند است اینجا*.

بیایید به ابروهای پر برگردیم و این، آناستازیا برو فریز، محصول نهایی برای ساخت آنهاست. این یک موم است، بلکه یک ژل است – به نوعی مانند یکی از آن ژل های موی دهه هشتاد که در گلدان بزرگ چسبناک آمده است – و موهای ابرو را می پوشاند به طوری که آنها فوراً قابل شکل گیری و حرکت هستند. اگر دالی این چیزها را می‌دید، در عنصر خود بود – فقط خدا می‌داند که صدای او چه شکلی می‌شد. او احتمالاً می توانست کل کلمات را از آن شکل دهد. جمله ها!

  REVIEW: Maybelline SuperStay Skin Tint

من در ویدیوی زیر از مس استفاده می‌کنم و فکر می‌کنم اگر می‌خواهید کمی درخشش و زرنگی به آن اضافه کنید، یک جایگزین واقعاً دوست‌داشتنی برای قهوه‌ای ساده است. من فکر نمی‌کنم که به‌عنوان یک افکت در روز به نظر برسد. Kajal واقعا نرم است و بنابراین اگر می‌خواهید جلوه‌های دودی‌تری داشته باشید، زمان کافی برای ترکیب خطوط دارید، اما لکه‌دار خارج از کنترل نیست و تا زمانی که زمان حذف آن فرا رسد، بدون تکان دادن سریع تنظیم می‌شود. این زیتون سایه نیز شگفت انگیز و کمی غیر معمول تر است، FYI.

عکس های پاپ هیپنوتیزم کننده شارلوت تیلبری

ILIA Skin Tint را پیدا کنید اینجا* – 30 سایه قابل ترکیب وجود دارد (این از آن دسته از محصولات صورت نیست که به تناسب یکسانی نیاز دارد) و من ST7 را می پوشم.

فکر نمی‌کنم از زمانی که از این مرطوب‌کننده رنگی استفاده کردم تا به حال این همه از پوستم تعریف و تمجید کرده باشم (زیرا این همان چیزی است که هست). آنچنان نورپردازی در خود دارد که نمی‌توانید درخشش خود را از دست بدهید. این پوشش سبک اما توانا است و باعث می‌شود رنگ پوست یکدست‌تر به نظر برسد و روکش شبنم‌دار است و روی پوست احساس راحتی و انعطاف‌پذیری می‌کند.

و هست. یا حداقل بود. ابروهای پر: من از آنها خوشم آمده است. درست زمانی که ظاهراً آنها از مد خارج شوند و به نفع ابروهای مرتب و باریک دهه نود باشند. من دوست دارم که پر بودن وزن را از ابرو خارج کند و ناحیه چشمم را بلند کند، اما به همان اندازه می توانم بفهمم که چرا این برای همه مناسب نیست. اما این زیبایی آرایش است – شما به سادگی می توانید نظر خود را تغییر دهید و روز بعد کاری متفاوت انجام دهید.

منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/my-makeup-routine-january-2023/

آخرین یافته جدید: بالم سرم لب روبی همر. آنها کاملا زیبا هستند کره ای نرم و قابل پخش و راحت است و حتی زمانی که رنگ از بین رفته است، اثرات آن را احساس می کنید. احتمالاً قرمز عاقلانه ترین انتخاب برای یک مومیایی نرم و کره ای نیست – می تواند برای دندان ها فاجعه باشد! – اما من نتوانستم در برابر این یکی مقاومت کنم. این براق و غنی است و قرمز واقعی و واقعی – شما نمی خواهید آن را برای بوسیدن زیر دارواش بپوشید. هر کجا اما به هر حال تو آن قایق را از دست داده ای. و برای همه موقعیت‌های دیگر، فقط شاد و عالی است. اگر دوست دارید می‌توانید آن را به لکه‌ای خاموش‌تر از بین ببرید، اما آنقدر سایه خوبی است که فکر می‌کنم حیف است که بال‌هایش را ببندید.

  تلاش لولا داسیلوا برای ارتقای نقش برزیل در جامعه جهانی

هر بار که خط چشم های کژال را از ویکتوریا بکهام ذکر می کنم، از من سوال می شود که آیا فریبکاری وجود دارد یا خیر. و قابل درک است، زیرا قیمت خط چشم بسیار ناچیز است. (26 پوند در VBB اینجا.) آره خط های نرم دیگری نیز وجود دارد که محکم می ماند (یکی از بهترین ها به نظر من خط چشم آون است، خط چشم رنگ ژل اینجا*) اما اگر دنبال سایه های متداول هستید که VBB به نمایش می گذارد، پیدا کردن آنها در خیابان های بزرگ دشوارتر است، به خصوص با بافت مناسب و قدرت ماندگار.

عکس های پاپ هیپنوتیزم کننده را به صورت آنلاین پیدا کنید اینجا*.

سرم لب چکشی روبی

درست است، این ویدیو است (اگر نمی توانید آن را ببینید، پس در حین آپلود کردن، موفق شده اید در این صفحه فرود بیایید!). من همچنین از شارلوت تیلبری کرم برنز کننده در سایه 1 استفاده کردم (اینجا*) و ​​ریمل قهوه ای Beauty Pie و خط لب قرمز (اینجا*). جامپر یقه کرم Wyse London است اما به نظر می رسد تمام شده است!

اگر خطوط ریز زیادی دارید یا پوست کاملاً خشک دارید، توجه داشته باشید که محصولات روشن کننده معمولاً خطوط را روشن می کنند (معمولاً با هایلایترهای اختصاصی آنقدر مشکل وجود ندارد که آنها را هم به مقدار کم و هم در مناطق هدف استفاده کنید) اما من متوجه شدم که کمی پرایمر پرکننده منافذ روی پیشانی و دور چشم معجزه می کند. (Benefit Porefessional همیشه خوب است.)