زیبایی لوکس هندی باید داشته باشد - وبلاگ زیبایی هند - شیراز میکاپ

منبع: https://www.theindianbeauty.com/2022/07/luxury-beauty-products-must-have.html

همه کاره ترین آنها – این یکی را می توان روی لب ها، گونه ها و چشم ها استفاده کرد. سایه “Gerua” قهوه ای خاکی است که تمام رنگ های پوست را صاف می کند. به راحتی مخلوط می شود و هیچ تکه ای از خود باقی نمی گذارد. تمام روز در جای خود می ماند و حمل آن نیز آسان است!

اینها پر استفاده ترین محصولات من در حال حاضر هستند و ظاهری بدون آرایش به من می دهند که من کاملاً آن را دوست دارم! بیایید محصولات را ببینیم:

  1. Forest Essentials Gulaab Khaas kajal- Earth Brown

از اینجا بخرید: برای لینک کلیک کنید

این یکی به نام خود صادق است – یک روغن لب رنگی مجلل که لب های شما را نرم می کند و رنگ آن برای ساعت های زیادی باقی می ماند. اگر به دنبال لب های براق با رنگ، اما بدون محصولات زیاد هستید، این همان چیزی است که باید کاملاً انتخاب کنید!

سلام بچه ها! بنابراین من اخیراً برخی از محصولات زیبایی لوکس را به صورت آنلاین انتخاب کردم، و آنها را بسیار دوست دارم، مجبور شدم آنها را با شما دوستان به اشتراک بگذارم! اینها نیز چند محصول جدید در بازار هستند، از برندهای هندی، و دارای این ترکیبات مفید برای پوست شما هستند، پس آنها را از دست ندهید!

در نهایت یک سرمه که با دستور العمل آیورودا تایید می شود. حاوی دسی خالص و گلبرگ های گل رز تازه است و از این رو برای چشم بسیار خنک است. این یک فرمول خامه ای است که به راحتی مخلوط می شود و تا چند ساعت هم تکان نمی خورد.

  از استقبال‌ آمریکا از اقدامات گروسی تا رقابت‌ اردوغان‌ و کلیچدار

3. روغن های لاکچری راس- اوه سو لوکس مایع لب

آن را بخر اینجا.

من می خواستم محصولات خوب را به روتین آرایشم اضافه کنم، چیزهایی که چند کاره هستند، چیزهایی که “زیبایی تمیز” هستند، چیزهایی که وقتی آنها را به کار می برید احساس خوبی به شما می دهند. همچنین چیزهایی که به شما ظاهر بسیار طبیعی می دهد. همه تصاویر اینجا بدون ویرایش و بدون فیلتر هستند!

بگیرش اینجا.