سایه چشم رنگارنگ به دنبال بهار است - شیراز میکاپ

سایه چشم رنگارنگ به دنبال بهار است

در نگاه اول، ساعت آبی PurePressed Triple دلهره آور بود. وقتی سه سایه دیدم که یکی از آنها مشکی بود، خیلی ترسیدم! اما، وقتی برای اولین بار این سه گانه را امتحان کردم، شگفت زده شدم. من با اسپری کردن برس شیدر دلوکس خود با مقداری اسپری هیدراتاسیون شروع کردم تا کمی رنگدانه بیشتری جذب کنم. به‌جای استفاده از سایه متوسط ​​به‌عنوان پایه، روشن‌ترین رنگ خاکستری/آبی را انتخاب کردم و درپوش‌هایم را با سایر سایه‌های باقی‌مانده قاب کردم. ترکیب های زیادی برای انواع ظاهر وجود داشت، من متوجه شدم که چقدر می توانم خلاق باشم!

درس آموخته شده: برای پوشیدن رنگ به موقعیت خاصی نیاز ندارید! من دوست داشتم این فرصت را داشته باشم که ببینم اینها چگونه می توانند در ظاهر روزمره کار کنند و چقدر ساده استفاده از سایه های پر جنب و جوش می تواند باشد. هدیه دادن رنگ به خودم بهترین تقویت اعتماد به نفس بود و اکنون برای بهار آماده هستم!

منبع: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/spring-eyeshadow-looks-dont-be-afraid-to-use-color

پالت سایه چشم خالص با شعله ی خورشیدی jane iredale

بهار فرا رسیده است و زمان آن رسیده است که رنگ های خنثی زمستانی خود را کنار بگذاریم و مقداری از آن رنگ را بیرون بیاوریم! این می تواند برای افرادی مانند من که تمایل دارند از پالت های رنگارنگ سایه چشم دوری کنند، ترسناک باشد. چه رنگ هایی را انتخاب کنم؟ کجا باید بروند؟ به طور کلی، من تمایل به استفاده از سایه های خنثی تری دارم – چیزی که کمی راحت تر و به هم ریختن آن سخت تر است. بنابراین، برای ماه آوریل، خودم را به چالش کشیدم تا از رنگ ها در زندگی ام استقبال کنم.

  شمع های معطر DIY برای گوشه دنج شما

به نظر می رسد سایه چشم رنگارنگ

سایه چشم بهاری شماره 1

بعدی داشتیم کوارتز صورتی سایه چشم PurePressed سه گانه. سایه ها با رنگ چشم من خیلی خوب بود. این سه نفر ایجاد یک ظاهر را بسیار ساده می کند و من در طول روز تمجیدهای زیادی دریافت کردم. کوارتز صورتی در نهایت پالت مورد علاقه من از سه موردی بود که امتحان کردم. جفتش کردم طلسم شده Glow Time Blush Stick برای ظاهری کاملا براق.

سایه چشم بهاری شماره 3

ابتدا با شراره خورشیدی پالت سایه چشم PurePressed. این پالت یک تعادل عالی از رنگ‌های خنثی با رنگ‌های پررنگ و اولین قدم عالی برای فرو بردن انگشتان پا در این چالش رنگی است. سایه ها خیلی نرم ادامه یافتند و به خوبی چهره من را تکمیل کردند. من استفاده کردم لکه خورشید روی درب، فلاش در گوشه بیرونی، کیهانی برای یک خط نرم برای مشخص کردن چشم و مدار برای ایجاد رنگ در خط مژه پایین.

سایه چشم بهاری شماره 2

سایه چشم سه گانه جین ایردل کوارتز صورتی خالص

سایه چشم خالص سه گانه jane iredale blue hour