سایه چشم Lisa Eldridge Liquid Lurex - شیراز میکاپ

سایه چشم Lisa Eldridge Liquid Lurex

من از طرفداران پر و پا قرص هستم آرایش مایع درخشان و دو روز قبل از دریافت سایه‌های چشم LE خود، مشتاق روحیه تعطیلات، مجموعه‌ای از سایه‌های درخشان و درخشان مورد علاقه‌ام را به تصویر کشیدم. پایان خوبی نداشت چشمانم از آن زمان خارش، آبریزش و درد داشتند و قرقره ای که شلیک کردم نجات پیدا نکرد. اما من چند عکس زیبا از آن تمرین گرفتم که همه را در مورد جزئیات سایه چشم به من پیام دادند.

درباره سایه چشم Lisa Eldridge Liquid Lurex (از وب سایت) اینها آسان برای استفاده تزیینات چشم شما را در طول فصل مهمانی و فراتر از آن می بینند. سایه چشم Liquid Lurex با فرمولی جذاب که هم کرمی و هم سبک است، ظاهری براق و مرطوب با درخششی بادوام دارد که رویاهای دیسکو از آن ساخته شده است. هر یک از پنج سایه قابل ترکیب بدون زحمت شامل ترکیبی از گلوله آینه ای چند رنگ مرواریدهایی که روی پلک ها می رقصند. Liquid Lurex را با اپلیکاتور مستقیماً روی پلک ها بمالید و بلافاصله با نوک انگشتان یا برس آن را برای شستشوی درخشان مخلوط کنید. رنگ. برای پوشش شدیدتر، لایه دوم را برای نمایش دیسکو با پوشش کامل بدون درز اعمال کنید. Liquid Lurex همچنین می تواند به عنوان خط چشم یا با استفاده از یک برس خط چشم کوچک استفاده شود یا به عنوان یک خط دودی در امتداد خط مژه های بالا و پایین ترکیب شود تا درخشندگی ظریفی داشته باشد. رنگ.

با این سایه های مایع لورکس، لیزا برای همیشه بازی سایه چشم مایع درخشان را برای من تغییر داده است! مجموعه من تا به حال دارای مایع سبک Pixi Fay Light، Stila، Wet n Wild catsuit، Colourpop Supernova، Etude House Mirrorholic است، اما فکر نمی کنم دیگر به آن ها نیاز داشته باشم!

  YSL Rouge Pur Couture The Bold Review & Swatches

در مورد اینها چه فکری میکنی؟ آیا اینها را امتحان می کنید؟ نظرات خود را در نظرات زیر به من بگویید! ایکس

منبع: https://www.corallista.com/post/lisa-eldridge-liquid-lurex-eyeshadows

در اینجا با قیمت 19 پوند موجود است.

اینها هم خیلی سریع خشک نمی شوند که می تواند خوب یا بد باشد. قبل از “قرار گرفتن” کمی وقت دارید تا با آنها بازی کنید، اما حتی در هنگام سفت شدن، آن احساس خشک، کرپ و سفت را به پلک ها نمی دهند. وقتی 22 ساله بودم (من به تو نگاه می کنم، MAC Paint Pots) من را آزار نمی داد، اما در 32 سالگی اذیتم می کرد. می خواهم آرایشم راحت باشد. و پر زرق و برق. و این هر دو را انجام می دهد!

تصویر: اینجا لورن را روی پلک هایم پوشیده ام

بنابراین امروز، وقتی بسته کوچک LE خود را دیدم، هیجان خاصی نداشتم، زیرا این بسته‌ها را دسته‌بندی کردم. لورکس مایع جدید در همان دسته کلی از سایه چشم مایع درخشان. خوشحالم که بگویم اینها با هر چیز دیگری که در گذشته امتحان کرده ام متفاوت هستند! را فرمول متراکم و یکنواخت است (من سایه چشم را دوست ندارم که در آن ذرات به طور ناهموار در محیط توزیع شده باشند)، و به نرمی مانند ابریشم اعمال می شود. وقتی آن را لمس می کنی، به هیچ وجه احساس ریگ ندارد و با این حال، آن درخشش چند بعدی زیبا را به من می دهد، که تا به حال، تنها سایه های درخشنده چشم درشت و خارش آور تا کنون به من داده اند.

  MAC Skinfinish Sunstruck Bronzer | بلاگر زیبایی بریتانیایی

تصویر: گلپر در بالا، لورن در پایین

بنابراین اگر در بازار هستید درخشش صاف و بدون رنده برای فصل تعطیلات که پلک‌هایتان مانند یک باله گران‌قیمت درخشان است، این موارد را در نظر بگیرید! خریدم گلپر که مانند شامپاین با رنگ صورتی گرد و خاکی روی پوست متوسط ​​من است (من شماره 17 در زیرسازی پوست LE Seamless Skin هستم) و لورن که طلای زرد غنی و مذابی است. 3 سایه دیگر در این طیف وجود دارد و من امیدوارم که او در نظر داشته باشد که محدوده را گسترش دهد تا رنگ های آلویی، بنفش و رنگ های جواهری را در بر بگیرد!