عروسی فیوژن آسیایی – آرایش و آرایش فرشته بلا در فیلادلفیا

عکاس: عکاسی پت رابینسون

فروشندگان:

مو و آرایش: بلا آنجل

گلدار: خانه دیپالی

قیافه سنگی شیوانی خیره کننده بود. او یک ساری سبز زیبا با جزئیات طلایی پوشیده بود. موهایش را نیمه بالا و نیمه پایین مرتب کردیم. و ما زیباترین اکسسوری کریستالی مو را برای تمجید از مدل موهای او اضافه کردیم. اجرای سانجیت او شگفت انگیز بود. شیوانی به معنای واقعی کلمه یک شب با خانواده، دوستان و همسرش رقصید. بعداً داماد با ملکه و پدرشوهرش رقص ویژه ای اجرا کرد.

عروسی فیوژن آسیایی
فیلادلفیا sangeet و عروسی فیوژن آسیایی

این عروسی فیوژن آسیایی فیلادلفیا چیزی جز دیدنی نبود. به ویژه، سنت ها فوق العاده بودند.

آسیایی-فیوژن-عروسی-فیلادلفیا
عروسی فیوژن جنوب آسیا
عروسی فیوژن جنوب آسیا
عروسی فیوژن آسیایی

محل: باشگاه کانتری اسپرینگفیلد

منبع: https://bella-angel.com/asian-fusion-wedding/

لباس و نگاه کاتولیک شیوانی

برنامه ریز: رویدادهای کارما

این عروسی فیوژن آسیایی فیلادلفیا چیزی کم از Spectacular بود.

این عروسی فیوژن آسیایی فیلادلفیا بدون مشکل برگزار شد. عروس زیبای ما شیوانی باورنکردنی به نظر می رسید و همچنین برای عروسی خود احساس شگفت انگیزی داشت. علاوه بر این، به لبخند روی صورت او نگاه کنید. ما فونداسیون او را برای یک پایان بی عیب و نقص هوا زدیم. شیوانی چندین روز را با خانواده و دوستانش جشن گرفت. علاوه بر این، تمام قیافه های او خیره کننده بود و دامادش به همان اندازه خوش تیپ بود. شیوانی روی سرش ماتا پتی به همراه لباس عروس پوشیده بود. دوپاتای او را روی سرش محکم کردیم. او با ساری قرمزش برای مراسم صبحگاهی شگفت انگیز به نظر می رسید. مندپ به زیبایی با گل های رنگارنگ زیبا تزئین شده بود. منظورم جدی این است که این عروسی فیوژن آسیایی برای یک پادشاه و ملکه عالی است.

  Estée Lauder Beauty Routine 7-Piece Gift With Purchase - BeautyVelle
عروسی فیوژن آسیایی

نگاهی دیگر، به همان اندازه خیره کننده

یک عروسی فیوژن آسیایی

دوم اینکه لباس مراسم کاتولیک شیوانی برای ظاهر دومش سفید بود. این لباس به همان اندازه که لباس اول خیره کننده بود. او موهایش را با موج های گشاد درشت پایین انداخته بود و آرایشش هم عالی بود. البته، ما فونداسیون او را برای یک پایان بی عیب و نقص با ایربراش کردیم. ما قطعا اسیر زیبایی شیوانی شدیم. او بسیار مهربان و شیرین بود و ما از کار با او و جشن عروسیش لذت بردیم. بدون شک روز طولانی برای همه بود، اما شما هرگز نمی دانید. عروس، داماد و خانواده و دوستانشان از هر دقیقه لذت می بردند. در آخر، از شیوانی تشکر می‌کنم که کار کردن با او فوق‌العاده بود و اینقدر شیرین بود. واقعاً باعث خوشحالی ما بود و از اینکه بخشی از آخر هفته عروسی شما بودیم سپاسگزاریم.

عروسی فیوژن جنوب آسیا