لوازم جانبی Clear Make Up Bag

غیر وابسته اینجا

افشای شفافیت

من هفته گذشته از طریق فرودگاه لندن سیتی سفر کردم و آنها از شر مقدار 100 میلی لیتر مایع قدیمی خلاص شدند زیرا آنها اسکنرهای جدیدی دارند (ظاهراً) و بنابراین در آن نمونه، می توانستم همه موارد بالا را با خودم ببرم. تنها مشکل این است که تا زمانی که فرودگاه آن طرف همان اسکنرهای جدید را نداشته باشد، نمی توانید آن را دوباره برگردانید! اما، در حال خبر دادن کمک هزینه جدید در سراسر هیئت است تا بتوانید آن را دریافت کنید همه محصولات گرانبهای شما برای یک آخر هفته با شما دور هستند. کیف 16 پوند است اینجا که به نظر من بسیار معقول است و رنگ آن برای آفتاب در حال ظهور مناسب است.این یکی کاملاً بزرگ است – نه برای وسایل دستی، مطمئناً – اما برای قرار دادن تمام مایعات خود در یک مکان در چمدان کاملاً عالی است. اما، بدیهی است که آنها فقط برای سفر نیستند – این یک سبک در دسترس است که برای حمام و/یا هر دارویی که ممکن است داشته باشید عالی است. مطمئناً این رنگ نارنجی روشن را از دست نخواهید داد، اگرچه کیف در رنگ مشکی یا سبز نیز موجود است. جایی برای نگهداری برس های خود ندارید؟ این دقیقا اندازه مناسب برای بلند است.

لوازم جانبی Clear Make Up Bag

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/article/accessorize-clear-make-up-bag/

[unpaid/sample/affiliate/ad] به یاد می‌آورم زمانی که کیسه‌های شستشوی شفاف یا کیسه‌های آرایش برای اولین بار با تصور عجیب و غریب به جریان اصلی تبدیل شدند – من یک ست از M&S داشتم که به زودی به دو ست تبدیل شد و از آن به بعد از هیچ چیز دیگری برای سفر استفاده نکردم. این یک برد بسیار آسان است – شما می توانید هر چیزی را که دارید ببینید و برای هرکسی که تا به حال بیشتر از زمان مورد نیازش وقت صرف کرده است در یک کیسه شستشو برای مداد رنگی کوچکی که تا ته افتاده است، ببینید. اکنون می‌توانید کیسه‌های شفاف خود را از M&S، SpaceNK به این کیسه در اینجا از Accessorize ببرید.

لوازم جانبی Clear Make Up Bag

  هشدار دوباره چین به آمریکا درباره تبعات مداخله جویی‌های واشنگتن