مسابقه ستاره های آرایش بعدی … برندگان!

به همه برندگان الهام بخش و الهام بخش امسال تبریک می گویم، تماشای کار شما افتخار بزرگی بوده است. من حرفه شما را با علاقه و افتخار زیاد دنبال خواهم کرد!! 🙂

محصولاتی که در این ویدیو استفاده کردم:منبع: https://www.lisaeldridge.com/blogs/articles/the-next-makeup-stars-competition-winners

علاوه بر آن، من همچنین متوجه شدم که باید دو دسته را انجام می دادم – یکی برای مبتدیان/مبتدیان و دیگری برای افرادی که قبلاً به عنوان یک هنرمند فعال در صنعت شروع به کار کرده اند. بنابراین، از آنجایی که انتخاب یک برنده کلی عملا غیرممکن بود، داوینیا فرمی بنیانگذار DFMA آموزشگاه آرایش سخاوتمندانه ارائه کرده است دو جوایز اصلی (هر دو به ارزش 7000 پوند) – یکی در هر دسته.

لیزا Xx

از کجا شروع کنیم …. امسال ما کاملاً غرق استعداد، خلاقیت و مهارت فنی همه شرکت کنندگان در مسابقه شده ایم. به قدری که مجبور شدیم اعلامیه را به تعویق بیندازیم تا همه اعضای هیئت داوران (DFMA بنیانگذار، خودم، تیم من و آژانس رزرواسیون آرایش من)، همه موافق بودند. این یک رقابت واقعاً جهانی با شرکت کنندگان و برندگان از سراسر جهان بوده است.

  با وندی رو نگاه کنید

بیانکا رافائلا
الیساوت مگیانی
کاسیا گونجیک
آگنیشکا برودنی
استیسی الیزابت
ایزابلا سزلاگووسکا
ملانی Cbz
Subin
الن
لیدی نوکتیس
زوئی درکس
کاتارزینا اسلویاک
Syncharbhaki Pde

روند انتخاب یک امر طولانی و با پشت و روهای زیاد بوده است. هر داور یک لیست اولیه علاقه مندی ها را انتخاب کرد (مورد علاقه ها برای مواردی مانند “استفاده از رنگ”، اجرای فنی، خلاقیت، مفهوم و غیره انتخاب شدند) و هر گونه همپوشانی بین داوران بلافاصله انجام شد. تصمیمات نهایی امروز گرفته شد – اگرچه من می خواهم تأکید کنم که واقعاً به جوایز و برندگان بیشتری نیاز داشتم زیرا کیفیت کل لیست اولیه تقریباً غیرممکن بود که بین آنها انتخاب شود.

همچنین سیزده برنده اضافی در هر دو دسته داریم که هر کدام 20 درصد تخفیف دریافت خواهند کرد دوره DFMA و الف ست برس لوکس رزگلد Zoeva. برندگان اضافی عبارتند از: