معرفی صرافی کوینکس/ترید پرسود بدون تحریم/ترید بدون ترس -ایران ارز دیجیتال

در مرحله بعد از صرافی یا عرضه کننده ارز دیجیتال بخواهید که ارز دیجیتال را به این آدرس منتقل کند. در پلتفرم CoinEx شما فقط می توانید معاملات کریپتوکارنسی را انجام دهید ، که از سایر صرافی های رمزنگاری مانند Poloniex و Binance تقلید می کند. در ادامه برای امنیت بیشتر ، صرافی کوینکس به شما پیشنهاد میدهد که یا از طریق SMS و یا به وسیله Google Authenticator ، هر بار قبل از ورود شما به حساب کاربریتان ، رمزی برای شما ارسال کند تا با وارد کردن آن رمز ، اجازه ورود به حساب به شما داده شود. فرآیند ثبت نام در این صرافی بسیار ساده است. اولین قدم کار با صرافی کوینکس ثبت نام در آن است.

درست مانند دنیای واقعی، زمین نیز یک کالای ارزشمند در متاورس نتورک Netvrk است. توکن نتورک NETVRK را می توان برای خرید دارایی در دنیای مجازی استفاده کرد. کوینکس در حال حاضر اجازه سپرده گذاری به ارزهای فیات را نمیدهد، بنابراین برای شروع معامله باید ارزهای دیجیتال را از پلتفرم دیگری وارد کنید و نمیتوانید از کارتهای اعتباری ویزا و مستر کارت استفاده کنید. در آخر هم مقدار مورد نیاز خود که کسری معامله شما را جبران میکند، وارد کنید. برای انجام معامله (Stop-Limit) باید همین گزینه را طبق تصویر زیر بزنید. بر روی گزینه “Coin Type” کلیک کنید و USDT (یا هر ارز دیگری که مورد نظرتان است) را جستجو کرده و سپس آن را انتخاب کنید.

مقایسه های بالا نشون میده که سایت بایننس رتبه بهتری را نسبت به کوینکس داره ولی رضایت مشتریان در کوینکس بیشتره و یه نکته هم خارج از این مقایسه های اخیر بگیم اینه که این سایت کوینکس از سمت کشور ایران بالاترین ورودی را دارد، به همین دلیل رتبه کشوری صرافی کوینکس برای ایران بالاتر از بایننس شده چون بایننس ایران را تحریم کرده و خیلی از ایرانیان کوینکس را برای ترید انتخاب کرده اند. هویت ایرانی تحریم نیست. عوامل مختلف احراز هویت را بررسی می کند.

برای ثبت سفارش در (مارکت) نیز به قسمت فروش بروید و گزینه (Amount) را فشار دهید. قیمت یعنی (Price) و مقدار یعنی (Amount) را تعیین کنید. یعنی وقتی کد ارسال شده به ایمیل یا شماره همراهتان را در کادر وارد کردید، به صفحه کاربری خود راه خواهید یافت. سپس در قسمت Withdrawal Address،ادرس کیف پولی که میخواهید به آن ارز را منتقل کنید وارد کنید، برای مثال آدرسی که در داماهی پی برای فروش ارز دیجیتال مورد نظر در صفحه فروش به شما نمایش داده شده است.

ثبت نام در صرافی کوینکس اصلا کار سخت و دشواری نیست و به راحتی میتوانید با انجام چند مرحله به فعالیت خود در صرافی کوینکس این صرافی بپردازید. 🔵 در حالی که بسیاری از صرافی های معتبر دنیا مثل بایننس ایرانی ها را تحریم کرده اند و ورود با آی پی ایران می تواند به بلوک شدن حساب و دارایی کاربران منجر شود، صرافی CoinEx نشان داده است که با ایرانی ها مشکلی ندارد و حتی احراز هویت در این صرافی برای ایرانی ها امکان پذیر است.