نقد و نمونه رژ لب براق و کرم رژلب مجموعه کامل لالا بیوتی را به آنها هدیه دهید - شیراز میکاپ

نقد و نمونه رژ لب براق و کرم رژلب مجموعه کامل لالا بیوتی را به آنها هدیه دهید

بسته بندی ارزان به نظر می رسد و احساس می کند

منبع: https://www.poutsopretty.com/give-them-lala-beauty-full-collection-lip-gloss-and-cream-lipstick-review/

– فرمول براق لب GTLB کاملا شفاف است، اما می توان آن را به گونه ای ساخت که رنگدانه های خوبی داشته باشد. غیر چسبنده است، پوشیدن آن راحت است و رایحه ملایم و شیرین وانیل دارد. مانند یک براق معمولی، ماندگاری زیادی روی لب ها ندارد، اما به خوبی محو می شود و به نظر نمی رسد بر بافت روی لب های خشک من تأکید کند. بزرگترین علاقه من به این رنگ هاست. آنها بسیار پر سر و صدا و روشن هستند، و برای یک عاشق براق برهنه مانند من، آنها برای یک روز در دفتر تقریبا غیر قابل پوشیدن هستند. حداکثر 1 لایه، در غیر این صورت لایه بندی براق باعث ایجاد لب روشن می شود. سایه ها را پیدا کردم. مدیر عامل و جوینده طلا به رنگ بسیار نزدیک بر روی لب، آنها را بسیار نارنجی می کشد. Savage صورتی روشن است که قطعاً کمتر مورد علاقه من در بین براق‌ها بود، زیرا به رنگ چهره من نمی‌خورد. برای مرجع، من NC15 در پایه لوازم آرایشی مک خود هستم. لالا، یک برهنه صورتی روشن و در عین حال ملایم است. این سایه مورد علاقه من بود و من را به یاد رنگ “Saint Germain” در مجموعه Mac Cosmetics Lip Glass انداخت.

ماندگاری نه چندان طولانی روی لب

 • #به آنها زیبایی لالا بدهید Swatch Photo Legend: 1. رژ لب کرم در آیکون، 2. رژ لب کرم در Seduction 3. رژ لب کرم در Daddy 4. رژ لب کرم در Wifey 5. رژ لب در Savage 6. Lipgloss در Lala 7. Lipgloss در CEO 8. Lipgloss در رنگ طلایی

    برنامه بازیافت زیبایی در لندن Drugs

  افکار نهایی:

  لالا کنت، بازیگر با استعداد Vanderpump Rules، برند زیبایی خودش را منتشر کرده است. #به آنها زیبایی لالا بدهید. در ابتدا این برند با چند محصول راه اندازی شد. فرمول رژ لب براق و کرم. از آن زمان به بعد آنها به خط چشم، پالت سایه چشم، برنز کننده و غیره گسترش یافته اند. بررسی ما در زیر بر روی برق لب و رژ لب های کرم تمرکز دارد.

  هر دو براق کننده لب لالا بیوتی (GTLB) و رژ لب های کرم با قیمت 16 دلار (قبل از کسر مالیات) هر کدام به ازای 3.2 گرم محصول به فروش می رسند. این قیمت به یک محصول نهایی بالاتر مانند لیوان لبه MAC Cosmetics (18 دلار آمریکا) در مقابل یک داروخانه جایگزین مانند NYX یا Maybelline (متوسط ​​قیمت 10 دلار) نزدیکتر است. با قیمت 16 دلار من انتظار دارم که این یک محصول بسیار بی عیب و نقص باشد. بلافاصله متوجه شدم که بسته بندی ارزان به نظر می رسد و احساس می کند که هیچ هیجانی را تضمین نمی کند. جعبه تمام سیاه با متن سفید من را به یاد بسته بندی Morphe می اندازد و برچسب با نام سایه روی لبه جعبه جذاب نبود. این مورد مخصوصاً زمانی بود که تعدادی از برچسب ها روی جعبه قرار می گرفتند و کج بودند. این محصول ساخت چین است، اما بیان می کند که بدون ظلم است.

  طرفداران

  فرمول نازک

 • قیمت بالا و ارزش متوسط

 • رنگ ها روشن/بدون برهنه هستند

 • منفی