نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب 600 سوال آیین نامه گواهیار | driveing

وقتی دو طرف راه را به یک اندازه مسدود باشد و یک سمت راه سربالایی باشد و یک سمت راه سرازیری، حق تقدم با اتومبیلی است که در سربالایی در حال حرکت است . وقتی قسمتی از راه مسدود باشد حق تقدم با وسیله ای است که سهم بیشتری از راه را دارد . وسیله نقلیه یدک باید یک پارچه سفید رنگ به ابعاد ۵۰ سانتی متر پشت سر وسیله نقلیه طوری وصل کند که از طرفین قابل مشاهده باشد. وسیله نقلیه مسافربری که دارای مسافر است نمیتواند وسیله نقلیه دیگری را یدک بکشید . وسیله نقلیه ای که میخواهد یدک بکشد باید دارای نیروی کافی برای یدک کشی باشد . ۱- در بخورد راه اصلی با راه فرعی حق تقدم عبور با وسیله ای است که ….

بله این مجموعه تستهای اصلی هستند و نیاز به مطالعه تستهای قدیمی نیست همین موضوع باعث میشه در وقت خود صرفه جویی کنید با چند ساعت مطالعه به راحتی می توانید بسته طلایی را مطالعه کنید. تمام آزمونهای قرار داده شده در سایت آموزشگاه سبقت رایگان هستند و شما بدون پرداخت هزینه ای می توانید در کل این آزمونها شرکت کنید. پس اگر به دنبال بهترين آزمون آيين نامه رانندگي هستید، آزمون های آنلاین این سایت را به شما توصیه می کنیم که قابل استفاده برای گرفتن گواهينامه پايه می باشند. سعی کرد‌یم تمام نکاتی را که از آزمون آنلاین آیین نامه باید بدانید را در این مقاله جمع‌آوری کرده و بیان کنیم تا به همه پرسش‌های شما درباره این مسئله جواب داده و نگرانی‌تان را برطرف کنیم. بنابراین باید از سایت‌هایی که زیر نظر راهنمایی و رانندگی یا موسسه‌های آموزش رانندگی فعالیت می‌کنند اعتماد کنید. در این سایت نیز می‌توانید به یک مجموعه عالی از آزمون‌های آنلاین به صورت کاملا رایگان دسترسی داشته و نگرانی درباره استاندارد یا کامل بودن کتاب آیین نامه تستها نداشته باشید.

  راهنمای کامل و جامع خرید گوشی سامسونگ در ایران

فیلم آموزشی و جزوه VIP نمونه سوالات آیین نامه

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب 600 سوال آیین نامه گواهیار | driveing افراد در ابتدا باید برای دریافت تصدیق نامه رانندگی ماشین‌های سبک اقدام نمایند. این راننده (راننده وسیله نقلیه آسیب دیده) باید دارای گواهینامه ی معتبر باشد. اول کتاب رو مطالعه کردم و بعد حدود ۲۰ تست این سایت رو زدم و مرور کردم و کاملا مشابه امتحان بودند. پس باید روی هر تست فکر کنید، جواب مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از پایان هر آزمون سراغ پاسخ نامه بروید. این سیستم به شما اجازه میدهد تا بدون پرداخت هزینه‌ بالایی به مجموعه‌ کاملی از تست های آیین نامه 1402 دست پیدا کنید. این نوع آزمون‌ها که به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و سایت‌های بسیاری این خدمت را به صورت رایگان یا در قبال دریافت هزینه کمی برای متقاضیان فراهم می‌کنند.

دانلود رایگان نمونه سوالات پرتکرار آیین نامه

اقدام به ایجاد آزمون های آزمایشی آیین نامه نموده است، کافیست وارد آزمون های آزمایشی شوید و به سوالات آیین نامه پاسخ دهید در انتهای هر آزمون پاسخنامه به همراه کارنامه را مشاهده نمایید. اگر زود تر متوجه این سایت و و محتواش می شدم می تونستم همون دفعه اول آزمون آیین نامه رو قبول بشم. تغییراتی که در آزمون آیین نامه طی سالهای گذشته ایجاد شده است در ازمونها لحاظ شده است و شما با آخرین تست آزمونهای آیین نامه مواجه خواهید بود. آزمون آنلاین تابلوهای راهنمایی و رانندگی به صورت کامل در سایت سبقت موجود است.

  • سوالهای آیین نامه با جواب (بسته طلایی) را می توانید با کلیک کردن روی گزینه زیر مشاهده کنید.
  • آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) 1402 مجموعه تستهای طبقه بندی شده که فضایی مناسب برای پاسخگویی به تست ها و یادگیری ایجاد می کند.
  • بسیاری از داوطلبان این آزمون با وجود آنکه تسلط کامل به سوالات داشته اند اما با کمبود زمان مواجه شده اند که این مشکل به دلیل تمرین نکردن آنهاست.
  بازگشت سه فضانورد چینی به زمین از ماموریت فضایی شش ماهه

امتحان آیین نامه رانندگی اولین آزمون برای دریافت گواهینامه است که به صورت کتبی برگزار می شود. اگر در این آزمون قبول شوید، می توانید در آزمون شهری هم شرکت کنید اما اگر قبول نشوید، باید دوباره در جلسه آزمون حضور یابید تا موفق به قبولی شوید. تست آیین نامه رانندگی 1402 را در این مطلب برای کاربران گرامی قرار دادیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن در آزمون آیین نامه رانندگی قبول شوند. بله، سوالات آیین نامه رانندگی به عنوان یکی از مباحث مهم در آزمون های رانندگی مقدماتی مطرح می‌شوند. زیرا آشنایی با قوانین و آیین نامه های رانندگی، یکی از اصولی ترین مسائل برای رانندگی ایمن و موفق است. آیین نامه اصلی دریافت گواهینامه رانندگی شامل موارد مختلفی از جمله شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، عکس رنگی، گواهی پزشکی و مسئولیت نامه می‌باشد.

بازی سازی شده آزمون آنلاین ایین نامه