نگاه دزدکی! مجموعه رنگ های پاییزی زمستان SUQQU 2023 – BeautyVelle

رژگونه درجه بندی در رنگ های طبیعی که به نرمی با پوست ترکیب می شود، برای ظاهری که تمرکز روی چشم ها و لب ها است عالی است. در حالی که با اضافه کردن رنگی با لحنی گرم که چشم ها را برجسته می کند، با ذرات درخشان مانند رنگدانه های معدنی برجسته می شود.

مجموعه رنگ AW 2023 لاک رنگ ناخن

مجموعه رنگ AW 2023 رژ لب غنی از رطوبت

SUQQU به تازگی پیش نمایشی از مجموعه رنگی جدید خود را برای پاییز زمستان 2023 منتشر کرده است و کاملاً تضاد با مجموعه تابستان 2023 الهام گرفته از سنگ مرمر است. این مجموعه به طور رسمی در 21 جولای عرضه می شود اما برای پیش خرید در 14 جولای در دسترس خواهد بود. SUQQU بیستمین سالگرد خود را در پاییز امسال جشن می گیرد. تمرکز این برند بر ایجاد آرایشی است که نه تنها رنگارنگ است، بلکه زیبایی را نیز افزایش می دهد و از طریق همپوشانی چندین رنگ، درخشندگی را به آن اضافه می کند.

تاریخ انتشار رسمی: 21 ژوئیه 2023
از کجا بخریم: خود یخچال ها + هارودز

ظاهری حجاری شده و درخشان که با رنگ ها و اندازه های متنوع مروارید ایجاد شده است. فقط با یک ضربه به سطح ایده آلی از اشباع رنگ، بدون رنگدانه یا خیلی شفاف، دست می یابد و چشم ها را چشمگیرتر می کند. بر راحتی استفاده نیز تاکید شده است. بدون زحمت روی پلک با بافتی کرمی و صاف پخش می شود.

پالت سایه چشم نمادین SUQQU رنگ‌های فوق‌العاده‌ای برای چشم‌های درخشان می‌دهد. برای یک ظاهر ساده ساده با لمسی از ظرافت. طراحی شده برای چسبیدن نزدیک و یکپارچه، رنگ آن به سادگی با پلک یکی می شود. بازده رنگی قابل ترکیب و ساخت با بافتی صاف و شاد.

سایه ها عبارتند از:

  • 127 کاسا – قرمز یاقوتی x خاکستری آبی
  • 128 کوسا – زرد طلایی x خاکستری خزه

SUQQU

خرید در: خود یخچال ها + هارودز

مجموعه رنگ AW 2023 رژگونه رنگ خالص

سایه ها عبارتند از:

  • 142 – بنینوکوری
  • 143 – کویروهونکا

SUQQU

خرید در: خود یخچال ها + هارودز

منبع: https://beautyvelle.com/2023/07/02/sneak-peek-suqqu-2023-autumn-winter-color-collection/


مجموعه رنگ AW 2023 پرایمر تقویت کننده چشم

سلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این معنی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

با یک حرکت از درخشندگی واقعاً مدرن لذت خواهید برد. رنگ‌های منحصربه‌فرد که با رنگ‌های تاریک و زرق و برق چند رنگ بازی می‌کنند. رژ لبی براق که با چشم ها و رنگ ها با رنگ های فصلی هماهنگ می شود.

با قرار دادن آن زیر آرایش چشم خود، می توانید بافت را حفظ کنید، رشد رنگ را بهبود بخشید و چین و چروک را کاهش دهید. تولد یک پرایمر برای چشم، یک نقش مکمل عالی که چشم ها را در تمام طول مسیر زیبا می کند.

SUQQU

خرید در: خود یخچال ها + هارودز

سایه ها عبارتند از:

  • 154 – شیچیسایائوی
  • 155 – آکاگان
  • 156 – هیسویماتسو

SUQQU

خرید در: خود یخچال ها + هارودز

مجموعه رنگ AW 2023 چشم های براق مایع

پسندیدن بارگذاری…

لاکی که درخشندگی ظریفی به دست شما می بخشد و با نوک انگشتان ظاهری عالی دست شما را روشن می کند تا زیبایی دست های هر خانمی را افزایش دهد. با یک حرکت از درخشندگی واقعاً مدرن لذت خواهید برد. رنگ ناخنی که یادآور رنگدانه های معدنی خود است.

سایه ها عبارتند از:

SUQQU

خرید در: خود یخچال ها + هارودز