هدایای مراقبت از پوست - باید یا نباید؟ - شیراز میکاپ

هدایای مراقبت از پوست – باید یا نباید؟


من فکر می کنم این یک کار است، اما اگر می خواهید به آنجا بروید، باید در مورد هدیه خیلی فکر کنید.

مدت ها پیش در یک کهکشان دور، جایی خواندم که اگر قرار است هدیه ای بدهید، به احتمال زیاد، اگر هدیه ای است که دوست دارید دریافت کنید، پس در مسیر درستی هستید.

من کاملاً عاشق یک هدیه مراقبت از پوست متفکرانه هستم، بنابراین یکی از چیزهایی است که دوست دارم به مردم بدهم!

اما اینطور نیست که بطری های درمان آکنه ضد باکتری کیت سامرویل را بپیچم، LOL! من می دانم که بیشتر مردم در مورد محصولات مراقبت از پوست خود اهمیت ویژه ای دارند، بنابراین سعی می کنم هدایایی برای مراقبت از پوست ارائه کنم که فکر می کنم آنها دوست دارند یا حداقل می خواهند امتحان کنند.

هدیه مورد علاقه من اخیراً ماسک لب Laneige بوده است. نه تنها آن را دوست دارم و هر روز از آن استفاده می‌کنم، بلکه احساس می‌کنم خشکی لب‌ها تقریباً یک مشکل جهانی است، بنابراین یکی از آن چیزهای اضافی خوب است که همه می‌توانند قدردان آن باشند. اگر دوستی دارم که تولد دارد یا کسی که بخواهم از او تشکر کنم، یکی از هدایای مورد علاقه من برای دادن است.

اگر می‌دانم گیرنده‌ی هدیه یک رژیم مراقبت از پوست بسیار خاص دارد که مراقبت‌های پوستی را که روی صورتش استفاده می‌کند محدود می‌کند، سعی می‌کنم به او یک هدیه مراقبت از بدن دلپذیر، مانند یک کرم دست یا کرم بدن فانتزی بدهم که احتمالا هرگز نخواهند داشت. برای خود خرید کنند

  روتین آرایش من اخیرا - وبلاگ چیزهای کوچک

البته من همیشه یک رسید هدیه می گذارم تا بتوانند آن را برگردانند و سعی می کنم با خرید از فروشگاهی که می دانم به راحتی به آن دسترسی دارند، آن را برایشان راحت کنم.

در مورد شما چطور؟ با دادن هدایای مراقبت از پوست چه احساسی دارید؟

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

کارن

PS امیدوارم که چهارشنبه شما تا اینجا عالی پیش رفته باشد!

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/skin-care-gifts-a-do-or-a-dont/