هدیه کریسمس SOS با پای زیبایی | آگهی

این یک سرمایه گذاری است. آنها باید یک باشند بسیار عمه/پسرخاله/مامان خوب اما مجموعه براش آرایشی لوکس چیزی شبیه به حلال مشکلات است و فکر نمی‌کنم کسی از ده براش ظریف ساخته شده که ترکیب، صاف و به‌عنوان کامل می‌شوند ناامید شود. من مخصوصاً از انتخاب خوب برس‌های تکمیل کننده پوست خوشم می‌آید – گاهی اوقات شما فقط یک برس زیرسازی با سطح صاف و بقیه برس‌های چشمی هستند – و برس سبک و فن دار برای استفاده از زمزمه‌های پودری. با شکوه

یا

شما می توانید بدون نیاز به عضویت، 50٪ تخفیف از قیمت های وب سایت دریافت کنید، از BEAUTY50 استفاده کنید

من سال‌هاست که با Beauty Pie کار می‌کنم، اما هنوز هم وقتی می‌بینم که یکی از جعبه‌های صورتی خاص آن‌ها وارد شده، همان هجوم هیجان را احساس می‌کنم. Beauty Pie دائماً محصولات جدید و نوآورانه را عرضه می کند – از سرم های فوق العاده گرفته تا شمع های خوش عطر – و باز کردن اقلام از دستمال کاغذی صورتی کم رنگ همیشه لذت بخش است.

اگر شما می خواهید واقعا به کسی معرفی شگفت انگیزی از آرایش Beauty Pie بدهید، در این صورت کیت های جدید پتی دوبروف عالی هستند. یک “نگاه کامل در یک جعبه (مخملی)” آنها دارای اقلام مختلف آرایشی هستند که ممکن است فکر نکنید برخی از آنها را امتحان کنید یا از آنها استفاده کنید، بنابراین به این معنی است که محصولات و تکنیک های جدیدی را کشف می کنید. من کیت پرفکت لب قرمز را دوست دارم.

ایده های هدیه دیگری نیز در این زمینه وجود دارد سایت Beauty Pie پس مرور خوبی داشته باشید – من همچنین پست های وبلاگی با انتخاب های مراقبت از پوست مورد علاقه خود دارم در صورت نیاز به الهام بیشتر – کلیک کنید اینجا خواندن.

خوب، حالا که به سخنرانی تد کوچک من در مورد قوانین خرید Beauty Pie گوش دادید، ایده های هدیه من در اینجا آمده است:

Unlipstick را در Nothing On بخرید – ۲۷ پوند با کد BEAUTY50 یا ۲۲ پوند با عضویت اینجا.

  5 Best Gram Flour Face Pack Recipes For All Skin Types

اگر آرایش بیش از حد شخصی به نظر می رسد و در مورد انتخاب سایه ها عصبی هستید، هدیه ای بهتر از مجموعه ای از برس های آرایشی با کیفیت برتر وجود ندارد. بسیاری از مردم هیچ ایده ای در مورد برس های آرایشی و اینکه چگونه می توانند روش شما را تغییر دهند، ندارند. آیا مادر شما هنوز با آن فوم های کوچک سایه چشم می زند؟ آیا پسر عموی شما شکایت دارد که فونداسیون او لکه دار است اما آن را با استفاده از یک تکه اسفنج قدیمی استفاده می کند؟ آیا عمه شما (اینجا از اقوامش خالی شده است) چشمانش را شبیه به ضرب المثل های p*sholes در برف می کند، زیرا او بدون اینکه هرگز با هم مخلوط شود، خط چشم را دور و اطراف چشمش حلقه می کند؟

بنابراین برای جمع بندی، با ثبت نام، قیمت اعضا را دریافت می کنید (از کد استفاده کنید RUTHSENTME)

در صورت ثبت نام از کد RUTHSENTME استفاده کنید و 10 پوند تخفیف سالانه دریافت خواهید کرد. اگر آماده ثبت نام نیستید، این واقعیت نسبتاً عالی را بدانید: در حال حاضر می‌توانید با استفاده از کد BEAUTY50، 50٪ تخفیف برای همه قیمت‌های غیرعضو دریافت کنید (بنابراین این قیمت خرده‌فروشی کامل و معادل است).

بیایید به سراغ عطر و ایمن ترین گزینه برای هدیه دادن برویم که همیشه عطر خانه است. شمع های Beauty Pie عالی هستند – زمان سوختن طولانی، استایل مدرن و عطرهایی که گاهی اوقات کاملاً عجیب و غریب و غیرعادی هستند. نه “انجیر اصلی” و “نارنجی معمولی” شما در اینجا!

رایحه ای برای پوست در حال حاضر و گزینه های بسیار زیبایی وجود دارد. Beauty Pie عطرهای کاملاً ساده را انجام نمی دهد. همیشه یک ضربه غافلگیرکننده از چیزی در اینجا وجود دارد و یک پیچ و تاب چیز دیگری آنجا. را نارنجی مطلقبه عنوان مثال، طعم سبک و تازه یک ادکلن تابستانی را دارد اما با پایه ای گرم و چوبی که آن را جذاب و خاکی نگه می دارد. Une Balade en Foret یک پتوی ترمه از رایحه ای با نت پودری کهربایی است که در پس زمینه کاملاً غیرمعمول یک جنگل زمستانی تنظیم شده است. هیچ چیز ساده ای در مورد این عطرها وجود ندارد!

  ناوگان هوایی چین یک گام تا بومی‌سازی؛ پرواز هواپیماهای c۹۱۹ از سال آینده

اولین مورد کوچک و شیرین و کامل است: سه گانه Unlipstick در هیچ چیز روشن نیست. این مجموعه کوچک حاوی قاب رژ لب آلومینیومی بازیافتی Keep This است که می تواند بارها و بارها با هر سایه Unlipstick که ترجیح می دهید استفاده شود. سپس خود Unlipstick و خط لب واندرجل همسان. Unlipstick نام خود را به این دلیل گرفته است که احساس می‌کند اصلاً چیزی نمی‌پوشید – بسیار سبک و شفاف است – اما لکه‌ای شیک و طبیعی به لب‌ها می‌دهد. مثل یک رنگ لب کم رنگ. این زیباست و این سایه، هیچ چیز روشن نیست، شاید مورد علاقه من باشد. فقط بی نهایت پوشیدنی

خرید تنباکو، چوب سدر و شمع وانیلی – 30 پوند با کد BEAUTY50 یا 20 پوند با عضویت اینجا.

این محصول بسیار با قیمت 150 پوند است، اما، البته، این Beauty Pie است، بنابراین در واقع 150 پوند قیمت ندارد:

مورد علاقه من تنباکو، چوب سدر و وانیل است. بوی یک کتابخانه قدیمی یا یک اتاق مطالعه در یکی از آن کلوپ های لندن می دهد که دیوارهای چوبی و صندلی های راحتی چرمی دارند. برخی از شمع‌های تنباکو روی چیزهایی مانند عود سنگین هستند و به نظر من آن‌ها را برای خانه کمی طاقت‌فرسا و پس از اصلاح می‌دانم، اما این یکی: BINGO! این فقط بسیار دودی و جذاب است و وانیل به آن لبه شیرینی می دهد که از بوی مرد گران قیمت جلوگیری می کند. نه اینکه “مرد گران قیمت” ایرادی دارد، فقط نمی‌خواهم وقتی نمی‌توانم او را ببینم، بی‌صدا در خانه پرسه می‌زند.

خرید ست برس آرایش لوکس – 125 پوند کاهش از 250 پوند با کد BEAUTY50 یا 90 پوند با عضویت اینجا.

برای خواهری که قبلاً یک معتاد به لب قرمز است یا بهترین دوستی که در آرایش گیر کرده است، این یک لذت مطلق است. پالت چشم همراه نیز به طرز خنثی خنثی است و خیلی براق نیست، بنابراین می‌توانید در تمام طول سال از آن استفاده کنید و یک خط چشم روشن‌کننده، یک هایلایتر فوق‌العاده، یک ریمل حجم‌دهنده قهوه‌ای و یک برس چشم دو طرفه و همچنین لب قرمز بسیار مهم وجود دارد. مداد رنگی

  10 No-Added Sugar Snacks For Weight Loss

برای شنیدن گفتگوی من از طریق انتخاب هدیه، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/christmas-gifting-sos-with-beauty-pie-ad/کیت لب قرمز پرفکت پتی دوبروف را بخرید – ۷۵ پوند با کد BEAUTY50 یا ۶۹ پوند با عضویت اینجا.

خرید عطر – 50 پوند با کد BEAUTY50

این معامله معمولی نیست و به این معنی است که می‌توانید محصولاتی را بدون نیاز به تعهد به عضویت امتحان کنید، بنابراین اگر زمانی برای این کار وجود داشت، پس همین است! می توانید با کد Beauty Pie در اینجا ثبت نام کنید یا خرید کنید.

ناگفته نماند که هر عاشق زیبایی بالای ماه خواهد بود تا در جوراب های کریسمس خود چیزی از Beauty Pie دریافت کند و بنابراین من چند کراکر مطلق را انتخاب کرده ام. به یاد داشته باشید که Beauty Pie یک باشگاه اعضای زیبایی است، بنابراین اگر ثبت‌نام کنید، همه محصولات را با قیمت بسیار پایین‌تری دریافت می‌کنید – Beauty Pie محصولات خود را در آزمایشگاه‌های پیشرو جهان تولید می‌کند، اما چون مستقیماً به شما می‌فروشند، تمام خرده‌فروشان واسطه را حذف می‌کنند. هزینه ها بنابراین در ازای پول خود زیبایی لوکس بیشتری دریافت می کنید.

بله، دوباره به آن نقطه رسیده است: زمانی که ما متعجبیم که دسامبر کجا ناپدید شده است و چرا نمی‌توانیم مانند آن افرادی باشیم که لیست هدایای کریسمس خود را در ماه اوت برنامه‌ریزی می‌کنند و همه آن‌ها را تا اواسط خریداری و بسته بندی می‌کنند. اکتبر. اما اگر شما هم مثل من هستید (یا مثل آقای AMR، که حتی تا 22 سالگی به هدایا فکر نمی‌کند)، نترسید: من با هر بودجه‌ای، چند هدایای زیبایی را به شما می‌دهم که به راحتی قابل سفارش هستند.

اطلاعات آگهی: این پست حاوی تبلیغی برای Beauty Pie است