همه چیز در مورد پله برقی فروش و نصب انواع پله برقی با بهترین کیفیت و قیمت - شیراز میکاپ

همه چیز در مورد پله برقی فروش و نصب انواع پله برقی با بهترین کیفیت و قیمت

از نکات مهم درباره پله های برقی میتوان به نصب آن اشاره کرد.پله های برقی باید طوری طراحی گردد که روی تیره های اصلی سازه قرار گیرد و تنها با نیروی وزن و بدون استفاده از جوشکاری یا پیچ بر روی نشیمن قرار گیرد. پله های برقی دارای یک موتور الکتریکی می باشد که در بعضی موارد با دو موتور کنار هم طراحی میگردد. پله های برقی که به استپ معروف هستند دارای دو چرخ در دو طرف می باشد که روی زنجیری به نام استپ چین قرار میگیرد. اگر با کالسکه، عصا، واکر یا وسیله نقلیه چرخ دار حرکت می کنید، همیشه از آسانسور استفاده کنید. حتی اگر مجبور شوید مدت طولانی صبر کنید یا مسیر خود را تغییر دهید.

در تاسیسات مدرن شرکت آتیس دستورالعمل های به منظور استفاده از آب پاش خودکار و کرکره که با اشکار ساز دود اشکارو کنترل میشود برای جلوگیری ازتوسعه حریق ارائه و اجبارگردیده است. – قطر قرقره هایی که در دو طرف هر پله هستند هنوز می‌تواند ۷۵ میلیمتر باشد، اما اگر از نظر تأمین منابع مالی مشکلی وجود نداشته باشد می‌توان قطر ۹۰ میلیمتر را نیز پیشنهاد سایت نمود. پیاده‌روها و رمپ‌ها نیز معمولاً با عرضهای ۱۲۰۰mm ،۱۰۰۰mm و ۱۴۰۰mm ارائه می‌شوند. ساختمان هایی که اهداف دیگری به جز اولویت های تجاری دارند، غیرتجاری به حساب می آیند. دسته بندی های مختلفی نیز از نظر کاربرد و محل استفاده آن ها وجود دارد. تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت فنی و مهندسی ستاره فراز نما می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

موارد ایمنی که مسافران پله برقی باید رعایت کنند :

همه چیز در مورد پله برقی فروش و نصب انواع پله برقی با بهترین کیفیت و قیمت

این شعاع در استهلاک قرقره ها و توزیع نیرو روی هر یک از آنها تأثیر دارد. چرخ نسبتاً بزرگی به صورت اصطکاکی دستگیره را به حرکت در می‌آورد و حرکت خود را به وسیله زنجیر یا چرخ‌دنده از یکی از محورهای اصلی گیربکس می‌گیرد. قطر این چرخ، لاستیک و دندانه های روی آن که اصطکاک لازم را به وجود می‌آورند، غلطک‌هایی کـه فشـار لازم بـرای دستگیره را اعمـال ‌می‌کنند از ویژگی‌های مهم سیستم دستگیره می‌باشد. تیرهای اصلی نگهدارنده از دو نوع پروفیل قوطی یا نبشی ساخته می‌شود که با ستون‌های عمودی و مورب یک سازه جوشکاری شده یکپـارچه را به وجـود می‌آورند، این سازه پس از جوشکاری با عملیات حرارتی تنش گیری شده و رنگ آمیزی می‌شود.

  ادعای تایوان در مورد عبور جنگنده‌های چینی از تنگه تایوان

آشنایی با تاریخچه مختصری از پله برقی

در صورت نیاز می توانید به بخش آسانسور وب سایت نیز مراجعه و مطالب مرتبط را مطالعه کنید. پیاده‌روها و رمپ‌ها نیز معمولاً با عرض های 100 mm، 1200 mmو 1400 mmارائه می‌شوند. دک به معنای عرشه می باشد دک داخلی به صفحات اتصال دهنده اسکرت ها و بالستریت ها گفته می شود.این صفحات امکان دسترسی به هندریل و مسیر عبور آنرا فراهم می نمایند. کپی رایت تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به دریچه تجربه نو (سنجاق) است. برای به کار گرفتن قابلیت این وب‌سایت، باید JavaScript در مرورگرتان ممکن‌شده باشد. کارگران نصب باید در مورد همکاری پرسنل ، روشنایی ، منبع تغذیه ، زمین مستقل ، انبار و غیره با مشتری مشورت کنند تا شرایط کار برای شروع آماده باشد.

پله برقی موازیاین نوع آرایش نیاز به فضای بیشتری دارد و همچنین باید بین پله برقی ها، فضای پاگرد کافی موجود باشد. اگر طول ساختمان زیاد است، استفاده از این نوع آرایش، توصیه می شود. پله های برقی شانه های ثابتی دارند که قطعه ثابتی در انتهای پله می باشد که دارای دندانه های متناسب با شیارهای روی پله یا تسمه بوده که از ورود اشیا خارجی به داخل شیار پله جلوگیری می کند .

سایز این برس ها متناسب با نوع پله اندازه گیری می شود تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند. شکاف ها منطقه خطر هستند که به کمک این برس های متحرک پوشش داده می شوند تا خطری حتی کودکان را تهدید نکند. هر چه ارتفاع پله بیشتر باشد مسلما شکاف هم بزرگ تر خواهد بود بدین ترتیب برش ها هم بزرگ تر می شوند تا بتوانند عملکرد بهتری در زمان حمل و نقل افراد داشته باشند. اجزای تشکیل دهنده قسمت مکانیکی مثل بلبرینگ ها، زنجیرها، استپ ها و… نیاز به سرویس دارند و این سرویس به وسیله دستگاه پمپ روغن و روغن کاری تمام اجزای مکانیکی انجام می پذیرد.

  • همچنین انواع چیدمان‌ها می‌توانند هم برای فضاهای داخلی استفاده شوند و هم برای فضاهای باز.
  • بهتر است تعداد پله‌های افقی که در بالا و پایین پله برقی به صورت مصطح و ثابت قرار می گیرند، ۲ یا ۳ عدد باشند.
  • همانطوری که اشاره شد پله برقی‌ها معمولا با سرعت 44 متر در دقیقه حرکت می‌کنند.
  • فرق سازه های پروفیل و نبشی در میزان وزن وارده به ساختمان می باشد که در پروفیل، این وزن کمتر است.
  • در این نوع آرایش، بین پله ها مسیر افقی کوتاهی وجود دارد که مسافران باید آن را طی کنند.
  سئول و آژانس درباره برنامه هسته ای کره شمالی وارد گفت و گو شدند 

کاربرد دیگر انواع پله برقی ها جا به جایی مسافران در مراکز غیرتجاری است. فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای ازجمله مهم ترین محل های استفاده از انواع پله برقی ها هستند. دکمه قرمز رنگ اضطراری پله برقی، معمولا در قسمت پایینی ورودی و خروجی پله برقی قرار دارد. اگر فردی روی پله ها بیفتد یا لباس شخصی در پله برقی گیر کند، بهتر است فورا سیستم پله برقی با فشار دادن دکمه، متوقف شود. سازندگان پله برقی، برای نشان دادن جهت حرکت آن، این نمایشگر را قرار می دهند. محل قرار گرفتن این صفحه نمایش در ورودی و خروجی پله برقی، روی دستگیره می باشد.

اکثر موتورهای پله برقی گیربکس دار هستند، وظیفه موتور پله برقی تبدیل نیروی الکتریکی به نیروی مکانیکی برای حرکت پله برقی می باشد. اتخاب موتور برای هر پروژه ای ممکن است متفاوت باشد و بر اساس طول، عرض و اندازه پله برقی موتورهایی با ظرفیت 5.5 کیلووات تا 11 کیلووات استفاده می گردد. گیربگس یک جعبه ای است که از چندین چرخ دنده تشکیل می شود، در موتورهای پله برقی با استفاده از گیربکس گشتاور موتور را افزایش داده و نیروی مورد نیاز برای حرکت پله برقی به دست می آید. نصب و استفاده از پله برقی مزایای زیادی دارد همین امر هم باعث استقبال زیاد مردم از آن شده است‌. اولین مزیت محرک بودن این دستگاه است که به شما این امکان را می دهد تا با سرعت بالاتر و بدون حرکت پله ها را طی کنید. در زمان قطعی برق شما می توانید پله ها را طی کرده و به محل مورد نظر بروید.

  ابراز نگرانی روسیه از شرایط شبه‌جزیره کره

همانگونه که در دستورالعمل ذکر گردیده ” آسانسورها و پله برقی ها باید بصورت ادواری و در دوره های زمانی که بیش از یکسال نباشد مورد بازرسی قرار گیرند “. فرم بازرسی و سرویس ادواری باید در نزدیک پله برقی نصب شده یا در مقر ساختمان در دسترس باشد. همچنین بیشینه ظرفیت تحمل بار پله برقی باید در محل پله نصب و رعایت گردد. سایر استانداردهای ایمنی در هندبوک انجمن مهندسین مکانیک امریکا قابل دسترسی است.