ورود جمعه تابستانی: عالی ترین شستشوی مشترک، تجلی و حرکت

کارن

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/not-your-mothers/summer-friday-check-in-a-most-excellent-co-wash-manifesting-and-moving-on/

شما می توانید آن را به عنوان یک نرم کننده ترک، یک نرم کننده شستشوی سنتی بعد از شامپو کردن یا یک شستشوی همزمان استفاده کنید، کاری که من انجام می دهم. این یکی از آن محصولات آزمایش شده و واقعی است که همیشه به آن بازمی گردم.

سبک است و موهای موج دار من را سنگین نمی کند و موخوره را کنترل می کند. وقتی آن را آبکشی می‌کنم احساسش را هم دوست دارم. برخی از شستشوهای مشترک یک پوشش ضخیم و سنگین روی رشته های من به جا می گذارند، و این چنین نیست.

اوه، و قیمت! یک بطری 12 اونسی 8.99 دلار است. فوق العاده مقرون به صرفه و آسان برای یافتن – دو مورد از چیزهای مورد علاقه من.

همه اینها برای این است که بگویم من به شستن موهایم هر روز بازگشته ام تا گرده های موجود در آنجا را از بین ببرم.

جمعه خوش بگذرد! تنها چیزی که اخیراً می پوشم ضد آفتاب است، LOL! و بله، من می دانم که موهای من دیوانه است.

ظاهراً من به گرده گل ابروسیا حساسیت دارم، گرده ای که در چند روز گذشته در گردنم از جنگل بیرون زده است.

امیدوارم حال شما خوب باشد و اوضاع در پایان شما آرام باشد.

در غیر این صورت، من احساس خوبی دارم. تابستان و جمعه است، و من می توانم با این رقصنده کوچک معاشرت کنم! او امروز کمپ ندارد، بنابراین ما میخکوبی می کنیم، و سپس او به من کمک می کند تا چند هدیه روز پدر پیدا کنم.

FYI، اگر به رایحه حساس هستید، بوی آن کمی شبیه میوه پانچ است، اما بی نظیر نیست.

  7 ایده شام ​​بدون روغن برای افزایش کاهش وزن

حتی اگر موهای مجعد ندارید، به نظر من باز هم ارزش امتحان کردن را دارد، به خصوص اگر نرم کننده هایی را ترجیح می دهید که موهای شما را به شدت پرپشت می کنند.

جمعه مبارک دوست

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

من یک کار عجیب و غریب و مورد علاقه جدید برای اولین بار در صبح دارم: بررسی تعداد گرده در چندین سایت آب و هوا! آلرژی‌های من اخیراً از کنترل خارج شده‌اند، بنابراین دانستن اینکه بدنم چه چیزهایی را که در هوا شناور است رد می‌کند، واقعاً روشن‌فکر است.

هر کسی، علاوه بر مقابله با آلرژی، همه چیز دیگر در این زمینه خوب بوده است. اوایل این هفته متوجه شدم که زمان من در Amorepacific/Laneige خیلی زود به پایان خواهد رسید. آنها در ماه اوت به یک فریلنسر نیاز نخواهند داشت، بنابراین با وجود اینکه من از ادامه کار کمی ناامید هستم، فکر می کنم به این دلیل است که جهان برای من برنامه های بزرگتر و بهتری برای نوشتن دارد.

با توجه به این نکته، من اکنون سعی می کنم یک کنسرت با Olive & June به نمایش بگذارم! فرستادن آن حالات لاک زدن به کائنات…

آیا گوش می دهید، الهه های زیبایی؟

با این حال، در این مرحله، ترجیح می‌دهم گرده‌های کمتری در موهایم داشته باشم تا سینوس‌هایم را در شب تشدید کنم، که من را به چیزی می‌برد که روز گذشته در Ulta برداشتم. تهویه کننده 3 در 1 کرل تاک مادر شما نیست.

چیزهای خوب!

من قبلاً در برنامه شستشوی هر روز دیگر بودم، زیرا با افزایش سن، موهایم نازک‌تر می‌شوند و به نظر می‌رسد کمتر شستن آن‌ها به حفظ بیشتر آن روی سرم کمک زیادی می‌کند.

  سئول : صلح در شبه‌جزیره کره بدون خلع سلاح هسته‌ای، واقعی نیست