مثل این:

پرایمر ریمل بهتر از سکس Foreplay

با استفاده از این پرایمر رنگدانه ای مایل به سیاه که مژه ها را در ترکیبی مغذی از روغن آرگان و هسته انگور غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و 9 قرار می دهد، مژه های خود را بلندتر، ضخیم و بلند کنید تا 24+ ساعت از ریمل بهتر استفاده کنید. پرایمر مژه Foreplay به مژه‌های شما کمک می‌کند هنگام استفاده از ریمل مورد علاقه‌تان روز و شب بیدار بمانند، یا زمانی که چیزهای معمولی را حفظ می‌کنید، آن را به تنهایی امتحان کنید. تنها چیزی که بهتر از رابطه جنسی است… پیش بازی!

سلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این معنی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Too Faced اخیراً پرایمر ریمل Better Than Sex Foreplay خود را منتشر کرده است که برای تقویت مژه های شما به روش های مختلف طراحی شده است. این پرایمر با ادعای افزایش فر مژه ها، افزایش حجم مژه ها و افزایش پری مژه، نوید این را می دهد که بازی ریمل شما را به ارتفاعات جدیدی ارتقا دهد. The Better Than Sex Foreplay Mascara Primer اکنون با قیمت 29 دلار در دسترس است.

تاریخ انتشار رسمی: 12 ژوئیه 2023
از کجا بخریم: بیش از حد روبرو + نوردستروم + خود یخچال ها + SEPHORA + ULTA BEAUTYمنبع: https://beautyvelle.com/2023/07/14/too-faced-better-than-sex-foreplay-mascara-primer/

سایش ریمل را برای 24+ ساعت بهبود می بخشد. برس هلالی دو قوس هر مژه را از ریشه تا نوک جدا کرده و می پوشاند. عالی برای مژه های صاف رو به پایین؛ تست شده توسط چشم پزشک، ایمن برای کاربران لنز، ایمن برای چشم های حساس

29.00 دلار

ریمل مشکی با فونت مشکی و صورتی