چطور یک کمپین آزمایشی تبلیغ در گوگل را نمایش دهیم؟

بنابراین بهتر است سایر کمپینها را در اولویت قرار دهید. پس از ایجاد کمپین گوگل ادز، موتور جستجوی گوگل، آدرس سایت شما را در صفحه اول نتایج خود – بالاتر از سایر آدرسهای اینترنتی – قرار خواهد داد. این نوع از تبلیغات در گوگل و سایر شبکه های نمایشی در اختیار او نمایش داده می شوند. این گزینه ایده آل است اگر شما در حال حاضر یک لیست از کلمات کلیدی و عباراتی که مربوط به کسب و کارتان است در اختیار داردید. تنها متن تبلیغ، بودجه، زبان مورد نظر و مکانهای مورد نیاز برای کمپین خود را در اختیار گوگل قرار میدهید. برای بهینه سازی کمپین های دیسپلی گوگل ادز چه کنیم؟ تعداد اپلیکیشنهایی که توسط سیستم عامل های IOS و اندروید پشتیبانی میشود، افزایش یافته است.

با استفاده از Site link Extension دقیقا مشتری را به صفحه مورد نظر خود هدایت میکنید. با انتخاب Google Analytics برای اتصال حساب گوگل ادز به حساب گوگل آنالیتیکس وبسایتتان، این امکان فراهم میشود که فعالیت افراد پس از ورود به سایتتان را رصد کنید. پس از وروز به سیستم، این لینک شما را مستقیما به کیورد پلنر می برد. از مهم ترین فاکتور ها می توان از افزایش سرعت سایت ، افزایش طبیعی بکلینک های قوی برای سایت ، فعالیت در شبکه های اجتماعی ، انتشار مطالب و مقالات جدید و غیر تکراری ، انتخاب کلمات کلیدی مناسب و لینک سازی داخلی نام برد. بنابراین زمانبندی تبلیغات باید بر طبق نوع کسب و کار شما، بازدهی کسب و کار شما و همچنین نوع مشتریان شما تنظیم شود و در ساعاتی که تبلیغات شما بازدهی کمتری دارد و یا به هر دلیلی نمی توانید پاسخگوی کاربران سایت باشید می توانید تبلیغات را غیر فعال کنید تا از هدر رفت هزینه تبلیغات گوگل جلوگیری کنید. کارشناسان افراک به صورت رایگان پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه انواع تبلیغات گوگل و انتخاب تبلیغ مناسب هستند.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و متوجه شده باشید که بهترین راه برای اینکه چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنیم چیست. اگر میخواهید اطلاعات مهم و خاص خود را در زمینه خدمات، کالا و یا تجارت در زیر آگهی اصلی نمایش دهید، میتوانید از Callout Extension بهره ببرید. اطلاعات کالا را بررسی و سپس بر روی دکمه افزودن به سبد خرید بزنید. در مرحله بعد دامنه سایتی که میخواهید برای آن تبلیغات گوگل انجام دهید و ایمیلی که با آن اکانت ادوردزتان را مدیریت نمایید وارد کنید و بر روی دکمه مرحله بعد بزنید. به احتمال زیاد آنها قبلاً مرحله 1 و مرحله 2 را پشت سر گذاشته اند. تعداد کاربران شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش می باشد. نظارت بر عملکرد تبلیغ در گوگل: می توانید به سادگی عملکرد کمپین را برای کنترل و بررسی در گوگل ادز UI مورد استفاده قرار دهید.

با پرداخت هزینه توسط کسب و کارها، تبلیغ در گوگل می تواند روشی بسیار مؤثر برای هدایت ترافیک مناسب به وب سایت شما باشد هنگامی که افراد در جستجوی انواع محصولات یا خدمات شما هستند. این پیشنهاد، همراه با امتیاز کیفیتی که توسط گوگل بر اساس کیفیت تبلیغات پیشنهادی شما تعیین شده است، تعیین می کند کدام یک از تبلیغات گوگل در SERP ظاهر می شوند. دارد. هر کدام از این موضوعات کمپین های مخصوص به خود هستند که می توان برای آن ها تبلیغات متفاوتی قرار داد و حتی استراتژی پرداختی آن ها را مشخص کرد. این تحریمها مشکلاتی نیز به وجود آورده اند که البته برای رفع همه این مشکلات راهکارهایی وجود دارد. این کار باعث میشود بدون کلیک روی تبلیغ هم بتوانید مشتریان را بهتر جذب کنید. تبلیغات در گوگل در حول کلمات کلیدی متمرکز شده است، تبلیغ کنندگان لیستی از کلمات کلیدی را برای هدف گذاری انتخاب می کنند که به پیشنهادات تجاری آنها مرتبط باشد، کلماتی را که مردم بیشتر برای جستجوی محصول شما به احتمال زیاد از آنها استفاده می کنند. مقایسه تبلیغات اینستاگرام و تبلیغات گوگل ادز را قبل از انجام هر گونه تبلیغ برای کسب و کار خود در اولویت قرار دهید و این واقع را فراموش نکنید که شبکه های اجتماعی فقط برای یک بازه ی زمانی، می توانند از محبوبیت خاصی برخوردار باشد از سوی دیگر در کشورمان هر لحظه احتمال فیلتر شدن این نوع از شبکه های اجتماعی موجود است و این امر می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای تبلیغات شما را در چنین فضاهای مجازی تحت کنترل قرار دهد.

  ژاپن، نگران امنیت، در اندیشه تقویت توان بازدارندگی

اما این امکان هم وجود دارد که حتی با وجود بودجه روزانه بالا، آگهی تبلیغاتی شما به دلایل مختلف (کم سرچ بودن کلمات کلیدی و …) به سقف بودجه روزانه نرسد و مثلا 150 هزار تومن از بودجه 500 هزار تومانی شما مصرف شود. استفاده از این تبلیغات میتواند بازارهای محلی و حتی بازارهای بین المللی را هدف قرار داد و فروش جهانی و بدون مرز را برای کسبوکار شما به ارمغان آورد. ما در این مقاله سعی می کنیم شما را با یکی از مهمترین ابزار جمع آوری اطلاعات برای انتخاب کلمات کلیدی که تاثیر زیادی نیز برای تبلیغ در گوگل دارد آشنا کنیم. هزینه تبلیغات در گوگل به میزان سرمایه شما بستگی دارد. چرا تبلیغات در گوگل ظاهر می شود؟ حتی یک ستون با عنوان رقابت (Competition) وجود دارد که نشان می دهد که کدام یک از کلمات کلیدی رقابتی است. شما در حال حاضر لیستی از کلمات کلیدی در ذهن دارید و آنچه می خواهید در مورد آن بنویسید، را می دانید اما مطمئن نیستید که کدام کلیدواژه بباید در اولویت باشد. گوگل ادسنس (Google AdSense) اواسط سال 2003 میلادی توسط گوگل راه اندازی شد و در حال حاضر محبوب ترین برنامه تبلیغاتی در فضای وب است.

اما تبلیغات بنری مبتنی بر تصویر است و شما با نمایش دادن تبلیغات تصویری خود به مخاطب هدف، که علاقهمند به محصولات شما هستند اما در حال حاضر به دنبال اینگونه محصولات یا خدمات نیستند، مخاطبان را از برند، محصولات و یا خدمات خود آگاه میکنید. به دلیل ارزان بودن و رشد سریع رتبه سایت شما همانطور که گفته شد استفاده از این روش در آغاز کار میتواند انتخاب مناسبی باشد. این اطلاعات فوق العاده برای شناسایی کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا و رقابت کم مفید است. شما اطلاعات جدید و حجم جستجو مربوط به هر کلمه کلیدی را می بینید. جی ادوردز پارتنر رسمی گوگل می باشد و گوگل به اکانت های جدید ساخته شده توسط شرکت جی ادوردز 2،500 لیر رایگان هدیه می دهد.

با شارژ اکانت گوگل ادوردز خود 2،500 لیر پروموشن (هدیه) رایگان دریافت می نمایید. برای دریافت هدیه گوگل باید تا دو ماه پس از راه اندازی کمپین 2،500 لیر از شارژ اکانت خود مصرف نمایید تا گوگل 2،500 لیر هدیه را به شما اختصاص دهد. اما توصیه ما به شما این است قبل از پرداخت هزینه در مورد اعتبار آن شرکت اطمینان حاصل کنید و پس از آنکه مطمئن شدید آن شرکت معتبر است کار شارژ پنل گوگل ادوردز خود را به آنها بسپارید. با استفاده از این نوع کمپین میتوان مشتریان بیشتری را جذب کرد. این صنعت به مکان جغرافیای خاصی محدود نمیشود؛ بنابراین دیجیتال مارکتر امکان دستیابی به یک بازار جهانی را دارد.

  رزمایش دریایی مشترک کره جنوبی، ژاپن و آمریکا
در مورد اثربخشی گوگل ادز بسیار شنیده و دیده اید، در این مقاله خیلی در این مورد صحبت نمی شود و فقط به معرفی جی ادز و خدمات آن در زمینه گوگل ادز می پردازیم. در این شرایط پیشنهاد می شود که مشتریان خود را نسبت به محصولات و خدمات خود، آموزش دهید و مزایای خود را اعلام نمایید. در این قسمت می بایست کلمات که فکر می کنید کاربران با آنها شمارا جستجو می کنند را وارد نمایید، گوگل اطلاعاتی در مورد حجم جستجو و هزینه هر کلیک به شما ارائه می دهد. متاسفانه بخش کوئری نرخ تبدیل و اطلاعات GA را در اختیارتان قرار نمیدهد، پس مجبورید از این قسمت شروع کنید. در بخش بعدی همه چیز درباره هزینه های تبلیغات گوگل را به شما توضیح می دهیم و همچنین درباره ارزش این نوع بازاریابی صحبت می کنیم. فرض کنیدشما یک فروشگاه اینترنتی کفش دارید، هزینه تمام شده شما برای هر کفش ۱۰ دلار است و همچنین با توجه به داده های سایتتان نرخ تبدیل کاربر به مشتری ۳ در صد است (این نرخ تبدیل برای یم فروشگاه اینترنتی بسیار مناسب است، برای رسیدن به این نرخ نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای می باشد)، یعنی به ازای هر ۱۰۰ بازدید از سایت ۳ خرید اتفاق می افتد.

اختصاص این هدیه طبق قوانین داخلی گوگل است که میتوانید قوانین گوگل را مطالعه نمائید. برای دریافت هدیه اولین شارژ می توانید اطلاعات خود را کامل نمایید و با خرید اولین پکیج ادوردز خود 2،500 لیر شارژ رایگان هدیه بگیرید. تبلیغ در گوگل می تواند به صورت متن، تصویر، فیلم یا هر فرمت دیگری باشد و می تواند به صورت های متفاوتی هدف گذاری کند. هرچه امتیاز کیفیت شما بالاتر باشد، در رابطه با مبلغ پیشنهاد شما، موقعیت تبلیغ شما بهتر می شود. منوی بزرگتری را باز می شود که شامل keyword planner است. در حالی که تبدیل به طور معمول به عنوان خرید فکر می شود، اما می تواند شامل عمل های بیشتری، از جمله پر کردن یک فرم و ثبت نام برای یک حساب کاربری باشد. ابتدا بر روی آیکون “ثبت نام کنید” در سمت چپ بالای صفحه کلیک نمایید و سپس در پنجره باز شده اطلاعات خود را وارد نمایید و بر روی دکمه ثبت نام بزنید.

هزینه کمتر: گوگل با کاهش هزینه های هر کلیک (CPC) ، تبلیغ کننده هایی را با نمرات با کیفیت بالا پاداش می دهد و به بهبود ROI کمک می کند. CPC به طور کلی کمتر از CPA خواهد بود، زیرا هر کسی که کلیک نمی کند تبدیل خواهد شد. شبکه نمایش مجموعه گسترده ای از وب سایت های شخص ثالث است که با گوگل همکاری کرده و موافقت خود را برای ارائه تبلیغات گوگل انجام داده اند. با درج تبلیغ در این وب سایت در کنار سایت های معرفی شده دیگر می توانید حضور قوی ای در اینترنت داشته باشید و شاگرد جذب نمائید. از طرفی، شما در این پلتفرم تبلیغاتی مشخص میکنید که چه زمانی برای تبلیغتان خرج کنید. چرا و داستان از کجا آغاز میشود؟ همانطور که مستحضر هستید برای رسیدن به صفحه اول گوگل با سرعت بالا نیازمند گوگل ادز هستید تا به صفحه اول و حتی رتبه اول گوگل برسید، شاید از گوگل ادز (Google Ads) یا گوگل ادوردز (Google Adwords) با سرعت بسیار بالا به صفحه اول گوگل دست پیدا کنید و این شاید خبر خوشی برای شما باشد چرا که اگر قرار باشد به صورت ارگانیک به صفحه یک گوگل دست پیدا کنید باید راه بسیار طولانی را طی کرده و مانند بسیاری از وب سایت ها که برای کلمات خود بسیار زحمت کشیده اند عمل کنید اما از آنجایی که بسیاری از کسب و کار ها به دنبال راه سریع تر برای رسیدن به صفحه یک گوگل هستند می توانید از روش تبلیغات گوگل ادوردز استفاده کنید.

  Frozen Banana Lollies Recipe For Summer: Healthy Ice Cream

در این راه تیم حرفه ای دپارتمان افراک که پارتنر رسمی گوگل برای تبلیغ در گوگل ادز است، به صورت تخصصی به شما کمک کرده تا کسب و کار خود را توسعه دهید. به نظر شما حیف نیست که این همه مزایا داشته باشیم اما هیچ اثری از آنها در سایت ما وجود سفارش تبلیغ در گوگل نداشته باشد؟ بهترین افراد تبلیغ کننده در تبلیغ ویدیویی گوگل کسانی هستند که از این اطلاعات برای ساخت کلمات کلیدی بهتر و هدف گیری موثر استفاده می کنند. این متریک برای “هزینه هر کلیک” تعریف می شود و اشاره به چقدر شما هر زمان که یک بازدید کننده وب کلیک بر روی تبلیغ خود را پرداخت می کند.

در کل با تبلیغات گوگل ادوردز دستتان باز تر است و می توانید بسیار بهتر عمل کنید و بودجه تان را مدیریت کنید. معیار دیگری که در جایگاه یا رتبه تبلیغ شما بسیار تأثیر گذار است، Quality Score می باشد که از مبلغ پیشنهادی شما نیز مهم تر است. روز و ساعت: گاهی تبلیغات شما در بعضی از روز ها و ساعت ها میزان سرچ کمتری دارد. گاهی کلمات کلیدی هدف ما به صورت Broad و Phrase حجم جستجوی خوبی دارند و نمایش داده میشوند، اما با محدود کردن بیش از حد با استفاده از Exact match وضعیت آنها به Low search volume تبدیل میشه. پس از وارد کردن لیست کلما کلیدی خود، کیورد پلنر شما را به صفحه نتایجی که شامل اطلاعاتی در مورد کلمات اصلی و کلمات مشابه پیشنهادی گوگل شماست، می برد. فقط پس از ورود به سیستم، روی نماد آچار در نوار ن بالای صفحه کلیک کنید. ابزار گوگل ادز تنظیمات زیادی دارد که با تغییر آنها میتوانید هزینهها را کاهش دهید و همینطور تجربههایی که با انجام کمپینهای مختلف به شما کمک میکند کمپینها را بهینه کنید، در این دوره قرار است یک کمپین موفق تعریف کنیم، یعنی کمپینی که بهینه شده و با همین قیمتهای ارز و همه هزینههای دیگر مانند کارمزد شرکتهای واسط و هزینه انتقال صرافی، بازهم ارزش بالایی دارد و میتوان از آن فروش خوبی را بدست آورد.