چگونه ثروت و شادی را نشان می دهید؟ تجلی روند سلامتی - شیراز میکاپ

چگونه ثروت و شادی را نشان می دهید؟ تجلی روند سلامتی

اعتبار تصویر @ Camilla Akrans برای Vogue China

روند سلامتی می تواند از بیرون رفتن و فعال بودن در طبیعت مانند حمام کردن در جنگل گرفته تا ساکن بودن و سکوت همراه با مدیتیشن متفاوت باشد. بیشتر آنها در مورد وضعیت ذهنی شما هستند، اما اگر بتوانید از قدرت ذهن خود استفاده کنید تا زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید، چه؟ این ایده تجلی است. که می توانید از قانون جذب برای به دست آوردن هر چیزی که می خواهید استفاده کنید. افراد مشهوری مانند لیدی گاگا، اپرا و لیزو موفقیت خود را مدیون این رویکرد مثبت می‌دانند – اما آیا تجلی واقعاً می‌تواند در زندگی شما تغییر ایجاد کند؟ چگونه سلامتی، ثروت و خوشبختی را نشان می دهید؟ (و آیا باید تلاش کنید؟)

اعتبار تصویر @ Camilla Akrans برای Vogue China

چه چیزی آشکار می شود و چگونه آن را انجام می دهید؟

تجلی و قدرت تفکر مثبت از زمان انتشار کتاب موفق بخشی از صحنه رفاه و توسعه شخصی بوده است. راز در سال 2006 منتشر شد، اما در چند ماه گذشته، جستجوها برای تکنیک ها و نکات تجلی به شدت افزایش یافته است. به بیان ساده، تجلی فقط استفاده از قانون جذب برای به دست آوردن آنچه می خواهید است. استفاده از یک نگرش ذهنی مثبت برای شروع عمل کردن و فکر کردن به اینکه از قبل چیزی دارید تا زمانی که واقعاً مشخص شود.

ما در اینجا در مورد سحر و جادو صحبت نمی کنیم – شما در واقع باید کمی کار کنید. شما نمی توانید فقط فکر کنید “من در قرعه کشی برنده می شوم” و منتظر بمانید تا اعداد وارد شوند. این در مورد تعیین اهداف روشن، تمرکز بر آنها و باور داشتن آنهاست. آیا آماده هستید تا آن را اجرا کنید؟ در اینجا یک مرور مختصر از نحوه انجام آن وجود دارد.

اعتبار تصویر @ Camilla Akrans برای Vogue China

چگونه اهداف خود را آشکار کنید

اهداف خود را تعیین کنید

ابتدا باید در واقع تصمیم بگیرید که چه چیزی را نشان می دهید و آن را یادداشت کنید. این باید تا حد امکان واضح و توصیفی باشد. اگر شغل جدیدی می‌خواهید، نوشتن «من یک شغل جدید می‌خواهم» به اندازه کافی روشن نیست که بتوان به سمت آن کار کرد. به شغل مورد نظر، بخش، نقش، شرکت و غیره فکر کنید. اگر اهداف شما مربوط به ثروت است، به این فکر کنید که “ثروت” برای شما چه معنایی دارد. صرفاً هدف گرفتن “پول” به اندازه کافی مشخص نیست. آیا قصد دارید خانه داشته باشید؟ چه نوع خانه ای؟ آیا کیف دستی شانل می خواهید؟ تعطیلات؟ پول کافی برای اینکه مجبور نباشیم از چکی به چک دیگر زندگی کنیم؟ اقدامات هر کس متفاوت خواهد بود، و شما باید در مورد خود شفاف باشید.

  زمین لرزه اندونزی ۲۰ کشته و صدها مجروح برجای گذاشت

تجسم کنید

خواه نوشتن اهداف شما باشد یا ایجاد یک تابلوی چشم انداز، داشتن یک نمایش بصری از اهداف شما مهم است. برخی از افراد از روش تکراری «نوشتن برای کیهان» برای آشکار شدن استفاده می‌کنند، با فهرست کردن چیزهایی که هدفشان را چندین بار در روز فهرست می‌کنند، اما در اصل این کار تمرکز ذهن خود را روی آنچه می‌خواهید انجام می‌دهد.

کار کنید

شما نمی توانید تنها بنشینید و منتظر بمانید تا کائنات ارائه شود. اکنون باید خودتان قدم‌هایی را برای رسیدن به هدفتان بردارید و مطمئن باشید که ذهنیت مثبت و هدف متمرکز شما به موفقیت شما کمک می‌کند.

روی قدردانی خود کار کنید

همانطور که شروع به دیدن موفقیت های کوچک در سفر خود برای رسیدن به اهداف خود می کنید، به یاد داشته باشید که شکرگزار باشید و قدردانی را بخشی از این فرآیند قرار دهید. در واقع، این طرز فکر در فرآیند تجلی کلیدی است، زیرا وقتی روی فراوانی زندگی خود به عنوان یک چیز مثبت تمرکز می کنید، ممکن است متوجه شوید که از قبل از آنچه فکر می کردید به سلامت، ثروت و خوشبختی نزدیکتر شده اید.

موفق باشید!

سلامتی بیشتر: محصولات برای آرامش | آیا هیپنوتیزم درمانی موثر است؟

© وندی رو. تمامی حقوق محفوظ است.

منبع: https://wendyrowe.com/wellness/manifesting