چگونه (نه) صورت خود را مه شکن کنیم

سپس این واقعیت وجود دارد که شما حتی به ریشه مشکل نمی رسید، فقط قسمت قابل مشاهده را قطع می کنید. این کمی شبیه وجین کردن با کندن تکه های بالایی است. آیا مادرم در باغ می‌چرخد و روی قاصدک‌ها می‌چرخد؟ نه او نکرد. او روی زانوهایش می چرخد ​​و همه چیز را بیرون می کشد.

“شما آن‌ها را نمی‌تراشید.”

“شما نمی توانید صورت خود را اصلاح کنید!” او گریست. “چرا نمی توانید مانند بقیه از قیچی ناخن استفاده کنید؟”

مامانم وقتی تازه به دست آورده ام را به او نشان دادم وحشت کرد رفع موهای زائد صورت Finishing Touch.

اما من با موچین انبوه شروع کرده ام و بنابراین اکنون هیچ عقب نشینی وجود ندارد. موهای سبیل کمی تیزتر برمی گردند، به طوری که وقتی در حال تماشای تلویزیون هستید، می توانید متوجه شوید که ته ریش خود را عاقلانه نوازش می کنید، مانند یک حکیم قدیمی که می خواهد یک جمله مناسب را بیان کند.

آیا می‌توانیم لطفاً از هر کسی – اصلاً هر کسی – که از یک قیچی ناخن برای ماندن روی موهای صورت خود استفاده می‌کند، دست نشان دهیم؟ فکر کردم نه. او نمی توانست ابزار غیر عملی تری انتخاب کند. این مانند رفتن به نبرد با اره برقی است – احتمال معلولیت بیشتر است خودت از پیروزی در مبارزه

و در نهایت (اگرچه احتمالاً می توانم به مشکلات بسیار بیشتری در مورد روش قیچی فکر کنم)، از بین بردن موهای یک ناحیه متوسط ​​چانه و سبیل چقدر طول می کشد؟ روزها! من وسوسه می شوم که تیغه های قیچی را باز کنم و آنها را روی پوستم بلغزانم تا به خاطر سرعت، به سبک قدیمی تیغ تراش بریده شده.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ اعتصابات گسترده ریلی در انگلیس هزاران مسافر را سرگردان کرد

“خدایا من تمام صورتم را انجام نمی دهم!” گفت مامانم “شما فقط بلندترین موها را درست می کنید، ای کار نابخردانه. آنهایی که چند سانتی متر یا خیلی تاریک هستند.»

برای تاثیر مکث کنید.

گفتم: «حتی نمی‌توانی ببینی کجا می‌زنی، در نهایت چیز مهمی را قطع می‌کنی!»

به همین دلیل است که ما روش های مختلفی برای حذف داریم، پس: نگرش نسبت به موهای صورت. مامان: از وز شدن معمول صورت خوشحالم. چیزهایی که همه ما احتمالا از سنین جوانی داشته ایم، اما تلویزیون 4K HD و دوربین گوشی های با وضوح بالا به تدریج مرا نسبت به آن بیش از حد آگاه کرده است. او فقط از طولانی‌ترین و سیاه‌ترین موها ناراحت می‌شود – بقیه موها مانند داشتن چشم یا پاها عادی تلقی می‌شوند.

روش تکه تکه کردن مادر از بسیاری جهات ناقص است: اولاً خطر آسیب زیاد است، حتی با استفاده از آینه. شاید به خصوص با استفاده از آینه، زیرا همه ما می دانیم که چگونه حتی ساده ترین کارها زمانی غیرممکن می شود که به بازتاب خود برای راهنمایی خود تکیه کنید.

ابزار Flawless Touch آنلاین است اینجا (لینک تبلیغاتی) و 29.99 پوند هزینه دارد. باید بگم نسبت به قیمتش خیلی سبک و ارزان به نظر میرسه اما از وقتی که مطلب بالا رو نوشتم به درستی تستش کردم و خوب کار میکنه. اگر پیشنهاد دیگری دارید به من بگویید!

منبع: https://www.ruthcrilly.co.uk/how-not-to-de-fuzz-your-face/

من همه شما را در جریان خواهم گذاشت، اگر فقط برای ترساندن مادرم.

مشکل من این است که تقریبا هر روز به صورتم با جزئیات نگاه می کنم. بخشی از کار من است. در اینجا باید فاش کنم که من شخص پرمویی نیستم و رنگ آمیزی من کاملاً منصفانه است، اما چون آرایش و مراقبت از پوست را آزمایش می کنم، زمان زیادی را صرف خیره شدن به عکس ها و ویدیوهای زوم شده خودم می کنم. و زمانی که عکس و فیلم نیست، آینه بزرگ‌نمایی خونین، با نام مستعار The Portal of Doom، بررسی می‌کند که آیا پایه جدیدی که در حال آزمایش آن هستم به خطوط ریز نفوذ کرده یا به تکه‌های روغنی‌تر مهاجرت کرده است یا خیر. و بنابراین نه تنها بلندترین و سیاه‌ترین موها را می‌بینم (اگرچه موهای من معمولاً سفید هستند، مانند کریسمس کریسمس).

  کاظمی قمی: ایران و روسیه عزم مشترک برای پایان دادن به بحران افغانستان دارند

او در حالی که سرش را عقب انداخته بود و چانه‌اش را بالا انداخته بود، گفت: «من فقط قیچی را همین‌طور نگه می‌دارم، و تا جایی که می‌توانم به ریشه مو قیچی می‌کنم.»

تنها راه پیش رو این است که به تکنیک ریشه کنی کامل ادامه دهیم – اما با ریش تراش جدید من (امیدوارم) به جای استفاده از یک جفت قیچی دسته بلند، از ماشین چمن زنی استفاده می کنم. سریع کارآمد. بدون درد

… از این رو جدید لمس پایانی ماشین اصلاح من واقعاً هنوز آن را شارژ نکرده‌ام تا امتحان کنم، واکنش مادرم نسبت به آن چنین بود. فکر می‌کنم او تصور می‌کند که من یک روال اصلاح کامل را انجام می‌دهم، با استفاده از یکی از آن برس‌های گورکن برای کف کردن صورتم، و مانند دن ناامید به سمت آینه خم شده‌ام. جلیقه سفید، کمربند تفنگ آویخته روی ریل حوله، کلاه ده گالن روی قفسه بالای سینک قرار گرفته است.

من هلو fuzz را برای مدتی رها کردم زیرا به نظر می رسید بیش از حد برای شروع برداشتن آن. موهای بلندتر را با موچین کندم (قطعاً توصیه من به قیچی ناخن است) و موها را نادیده گرفتم. اما بعد شروع کردم به کندن تکه های کمی بلندتر موها و همچنین موها، مخصوصاً در ناحیه کناره، و قبل از اینکه بفهمم در حال کندن بودم. همه هلو با موچین من از بین می رود. طول می کشید و بعد از مدتی واقعاً دردناک بود….

“خب من از آینه استفاده می کنم، واضح است.”