کانسیلرهای برتر من – وبلاگ چیزهای کوچک

یکی دیگر از قوانین خوب این است که پوشش کرم پودر خود را با پوشش کانسیلر خود هماهنگ کنید. یک کانسیلر مات با پوشش کامل با یک مرطوب‌کننده رنگی ممکن است ترکیب نشده به نظر برسد.

کانسیلر سرم پوست واقعی ایلیا با ویتامین C – این یک پوشش متوسط ​​و طبیعی است که به خوبی با پوست ترکیب می شود. این پوشش فوق العاده بالا نیست، اما تاریکی زیر چشم من را کاملاً بهبود می بخشد.

قبل از اینکه به محصولات بپردازیم، می خواهم توضیح دهم که از آن استفاده می کنم پودر روشن کننده مخفی Laura Mercier برای زیر چشم تقریباً هر بار که آرایش می کنم. تنها زمانی که از آن صرف نظر می کنم این است که به سرعت کمی کانسیلر برای یک روز آرایش بسیار سبک استفاده کنم.

کانسیلر کرمی نارس Radiant – من معمولاً در این کانسیلر “وانیل” می پوشم. من سال ها از آن استفاده کرده ام و هرگز ناامید نمی شود. روی پوست طبیعی به نظر می رسد، هرگز چروک یا جدا نمی شود، و احتمالاً این کانسیلر توصیه شده من است.

پنج. فونداسیون من کافی است، اگر احساس نمی کنم نیازی به کانسیلر دارم، آیا باید از کانسیلر استفاده کنم؟ قطعا نه!منبع: https://www.thesmallthingsblog.com/2023/02/my-top-concealers/

من قبلا با a اپلای می کردم برس سایه چشم کوچک، اما این روزها استفاده می کنم یک پف آرایشی مخملی.

کانسیلر پوشش کامل Make Up For Ever – این کانسیلری با پوشش کامل است که من سال ها استفاده کرده ام! بدترین لکه ها و لکه های تیره را می پوشاند و در تمام طول روز کاملاً پوشیده می شود!

  سفیر چین: بدنبال گسترش نفوذ در افغانستان نیستیم/ سفارت چین در کابل بازگشایی می‌شود

این ویدئو را برای نکاتی در مورد محصولات پایه با تطابق رنگ بررسی کنید (از فونداسیون تا کانسیلر!).

باشه! به کانسیلرها!

فیلتر مصنوعی هدی بیوتی – من عاشق پوشش این کانسیلر هستم! پوشش دهی بالاتری نسبت به کانسیلر کرمی Nars Radiant دارد اما همچنان روی پوست واقع بینانه و طبیعی به نظر می رسد. من دوست دارم آن را با یک مخلوط کن زیبایی مرطوب ترکیب کنم. چروک نمی شود و تکان نمی خورد!

کانسیلر Urban Decay Quickie 24hr Full Coverage – این یک کانسیلر جدیدتر در بازار است و واقعاً چشمگیر است. تاریکی را از جلوی چشمانت پاک می کند! هر چیزی از لک گرفته تا تیرگی زیر چشم را می پوشاند و در تمام طول روز ماندگاری دارد. من برس تعبیه شده در انتهای آن را نیز دوست دارم!

استیک اصلاح کننده پوست بابی قهوه ای – این کانسیلر *نه* است. آن را به عنوان یک محصول ثابت کننده برای کمک به رفع مشکلات رنگ در نظر بگیرید. برای مثال، اگر زیر چشم‌های زیر چشم، بنفش تیره دارید، رنگ هلویی/نارنجی با بنفش مقابله می‌کند. بعد از اینکه هر مشکلی را اصلاح کردید، می توانید با یک کانسیلر “پنهان” کنید!

از پوشاندن تیرگی زیر چشم گرفته تا ظاهری آرام گرفته تا پوشاندن تیره ترین لک ها، در اینجا بهترین کانسیلرهای من و نحوه استفاده از آنها آورده شده است.

دو در یک روز خیلی سبک یا بدون آرایش از چه کانسیلری استفاده می کنید؟ من استفاده خواهم کرد کانسیلر کرمی نارس Radiant!

وقتی نوبت به انتخاب رنگ کانسیلر می رسد، بهترین راه واقعا آزمون و خطا است. فراموش نکنید که سیاست های بازگشت را در فروشگاه های زیبایی خود بررسی کنید! من معمولاً در فاصله 1 درجه ای از فونداسیون خود باقی می مانم، گاهی اوقات چیزی را انتخاب می کنم که سبک تر باشد. کانسیلری که خیلی روشن است عجیب به نظر می رسد و کانسیلری که خیلی تیره باشد شما را خسته نشان می دهد.

  Hildun Beauty Silk To Set Kohl Liner Review

چهار با گذشت روز زیر چشمم خشک می شود، آیا کاری وجود دارد که بتوانم طراوت کنم؟ می‌توانید برای آبرسانی مجدد پوست خشک شده زیر آرایش، کمی ماست صورت بزنید!

سه. چگونه می توانید زیر چشم های خیلی تیره را بپوشانید؟ من استفاده خواهم کرد تصحیح بابی براون ابتدا با یک کانسیلر با پوشش بالا پایان دهید.

سوالات متداول:

سرم کانسیلر NYX Bare with Me – تا جایی که پوشش می دهد، در انتهای سبک تر کمی بیشتر است، اما بسیار طبیعی به نظر می رسد. من آن را با آرایشی با پوشش کامل استفاده نمی‌کنم (از فیلتر مصنوعی Huda Beauty استفاده می‌کنم!) اما این برای یک روز آرایش سبک‌تر عالی است!

در حالی که فکر می‌کنم در نتیجه استفاده از این پودر تنظیم کننده، ماندگاری کانسیلر من افزایش می‌یابد، اما فکر نمی‌کنم که زیر چشمم را پوشش دهد. با این حال، قرار نیست، زیرا به آن پودر سفت کننده نیمه شفاف می گویند. من از آن برای جلوگیری از چین و چروک شدن کانسیلرم استفاده می‌کنم، اجازه نمی‌دهم لکه‌های ریمل در صورتم ذوب شوند و همه چیز را در جای خود نگه دارم.

کانسیلر پوشش کامل پوست بابی قهوه ای – این یک کانسیلر با ماندگاری بالا و پوشش کامل است که به خوبی لکه ها و لکه های تیره را می پوشاند. به نظر من می تواند قسمت گرم را کمی بکشد، بنابراین اگر شما رنگ زرد زیادی ندارید، یک سایه سرد یا خنثی را انتخاب می کنم.

یکی چرا کانسیلر من خشک، لکه دار یا به صورت خطوط ریز به نظر می رسد؟ به احتمال زیاد به دلیل استفاده بیش از حد از محصول است. سعی کنید کمی کمتر استفاده کنید و حتما استفاده کنید یک مخلوط کن زیبایی مرطوب برای مخلوط کردن آن!

  کره شمالی بار دیگر موشک بالستیک شلیک کرد