5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام

من سال هاست که به دنبال یک نیمکت برای قسمت چمنزار جلوی خود می گردم. سال ها! من یک چیز محکم و نسبتاً آسان برای جابجایی می‌خواستم (از چدن ساخته شده است)، و چیزی با نوارهایی که خورشید همچنان بتواند از آن عبور کند و به چمن‌های زیرین برخورد کند.


«جنی» ساخته جک لیزارد با حضور BXRBER

اخیراً چه چیزی را دوست داشتی؟

کارن

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-been-loving-lately-67/

به هر حال، من تصادفاً به آهنگ های زیادی از Wham گوش داده ام! و جورج مایکل اخیرا، و آیا نمی دانید، اکنون یک مستند درباره گروه در نتفلیکس وجود دارد.

اوه، من همچنین دوست دارم تاریخ را به لیست خود اضافه کنم زیرا داشتن یک بازه زمانی (یا ضرب الاجل) باعث می شود اهداف من ملموس تر و فوری تر به نظر برسند.

وقتی من بازی کانر و دوستانش را در حیاطمان تماشا می‌کنم، واقعاً خوب است که یک جای راحت برای نشستن داشته باشم، و اکنون همیشه برای خواندن یا خوردن یک قهوه یا میان‌وعده بیرون می‌روم. عاشقشم!

مکان مورد علاقه جدید من برای پاتوق کردن

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،


«چه بگو» اثر گوستاف


“SUPERBLOOM” توسط MisterWives


«بالا رفتن از ساحل» نوشته کلی و دوستان

5. نوشتن اهدافم هر روز صبح

من اخیراً ویدیویی را دیدم که در مورد اینکه چگونه، اگر اهدافی دارید، نوشتن آنها هر روز صبح می تواند برای دستیابی به آنها بسیار مفید باشد، صحبت می کرد. بنابراین، اخیراً این کار را انجام داده ام. تا اینجا واقعا مفید بوده است!

یکی از اهداف من: زدن 10000 قدم در روز

لذت های ساده 🙂

1. نیمکت جدید من!

من همیشه گروه Wham را دوست داشتم! از بچگی؛ یادم می آید آن روز به کتابخانه رفتم و آلبوم وینیل (!) «موسیقی از لبه بهشت» را چک کردم و بی وقفه به آن گوش دادم. نکته جانبی – آیا کسی فکر می کند که “Battlestations” به شدت دست کم گرفته شده است؟ این یکی از موارد مورد علاقه من است.

  تایوان مبادلات نظامی با آمریکا را تقویت می‌کند

این نیمکت از سخت افزار آس در شهر من بود. به صورت آنلاین نیز موجود است، اگر علاقه مند هستید

2. غذا خوردن در بیرون

من دیشب شروع به تماشای آن کردم و حدود 30 دقیقه است و واقعاً از آن لذت می برم. اگر نتفلیکس دارید، آن را امتحان کنید!

4. یافتن موسیقی جدید در Spotify

شوخی نیست، تنها کاری که تابستان گذشته انجام دادم گوش دادن به Fleetwood Mac در 24/7 بود. نه اینکه مشکلی در آن وجود داشته باشد (استیوی نیکس برای همیشه)، اما من واقعاً در تابستان امسال سعی می کنم دنیای موسیقی خود را گسترش دهم. من آهنگ های بسیار خوبی را در Spotify پیدا کرده ام. در اینجا چند آهنگ جدید برای من است که این هفته پیدا کردم.

نمی‌دانم این چیزی است که به بخش ابتدایی مغز من مرتبط است یا نه، اما اخیراً، هر زمان که بیرون غذا می‌خورم و می‌توانم آسمان را ببینم، احساس خوبی دارم! من فقط چند دقیقه پیش بیرون بودم قبل از نوشتن این خوردن کره بادام زمینی روی نان تست و نوشیدن یک قهوه وانیلی روی نیمکتم (عکس بالا را ببینید)، LOL!

3. “Wham!” مستند در نتفلیکس