5 چیزی که اخیرا عاشقش بوده ام

اخیراً چه چیزی را دوست داشتی؟

نمیدونم رفیق در دوران دانشگاه، من لباس‌های تنومندی می‌پوشیدم، و وقتی واقعاً به آن فکر می‌کنم، چیزهای زیادی برایشان می‌آید، به‌خصوص اگر شما ۱) ریزه‌پشتی و ۲) کمر کوتاهی مثل مال خود دارید.

کارن

منبع: https://makeupandbeautyblog.com/just-for-fun/5-things-ive-been-loving-lately-66/

برای یک بار هم که شده سعی می کنم با جریان پیش بروم! این طبیعت من نیست که فقط با چیزهایی بچرخم (من یک طرح را دوست دارم)، بنابراین خواهیم دید که این من را به کجا می برد. تا الان ازش متنفر نبودم

آیا تصوری از آن داشتید پخت و پز مانگا یک چیز بود؟ اگر نمایش نبود، کاملاً از این واقعیت جالب غافل بودم، “قطره های خدا” که هفته گذشته به شدت تماشا کردم. این یک درام حول محور شراب است! صبر کنید، من بیرون هستم، زیرا در دو قسمت، احساس می‌کردم که کاملاً در دنیای فتنه‌های بین‌المللی صنعت انگور غوطه‌ور شده‌ام – و کاملاً درگیر بودم.

داستان اصلی – دو غریبه با گذراندن یک سری آزمایشات به ظاهر غیرممکن مربوط به شراب برای یک ارث چند میلیون دلاری مبارزه می کنند. با افزایش مخاطرات، درام خانوادگی بزرگ کشف می شود.

غمگین!

1. تمام لاک های تیره به خصوص روی ناخن های کوتاه.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما،

صحنه ای در “Drops of God” وجود دارد که در آن مردم در یک مهمانی هستند و آهنگ “(Keep Feeling) Fascination” توسط The Human League روی زمین رقص پخش می شود. این تنها چیزی بود که از کودکی ام برای ورود به سوراخ خرگوش موسیقی لازم داشتم.

  فارکس Forex چیست؟ نگاهی به بازار بین‌المللی معاملات ارز بورسینس-بروکر آمارکتس

4. لباس های مدل دهه 90

این نمایش به سه زبان فرانسوی، انگلیسی و ژاپنی است و در سراسر جهان برگزار می شود. من از صحنه های ایتالیا غمگین بودم، اوه! تماشاش کن

3. موسیقی دهه 80

من فقط با خوشحالی یک جفت اضافه کردم شلوار جین سفید سایز بزرگ به سبک دهه 90 (!) از Madewell در سبد خرید من!

می‌دانم که لاک‌های تیره معمولاً یک چیز پاییزی هستند، اما من واقعاً حال و هوای تابستانی را از Chanel دریافت می‌کنم. مسلماً، اگر مال شما نباشد، همه آنها می توانند یک جور مشکی یا تیره به نظر برسند، اما آنها مطمئناً قلب من را اوج می دهند.

2. «قطرات خدا»

آنها یک بلوک رنگ ناگسستنی از بالا به پایین ایجاد می کنند که در تئوری می تواند باعث شود فرد از نظر بصری بلندتر به نظر برسد.

5. آسان گرفتن