CHANEL Les Beiges Minis | بلاگر زیبایی بریتانیایی

متأسفانه برای من، این سایه های خاص برای من خیلی عمیق هستند (در حال حاضر به هر حال) اما من به یک تعطیلات کوتاه می روم و مستقیماً به Duty Free (یا هر چیزی که اکنون است) می روم و امیدوار هستم که سایه های مناسب را انتخاب کنم. (من دیوانه وار سعی می کنم 5 روز پست را در 2 روز نوشتن جمع کنم، بنابراین اگر روز جمعه چیزی وجود نداشت، بدانید که من موفق نشدم). سومین محصولی که کوچک می‌شود، روغن روشن‌کننده سلامت سالم است که اگرچه من از آن استفاده نمی‌کنم، اما این تصور را دوست دارم که CHANEL با توجه به داده‌های آن‌ها، روغن بدن درخشانی را پیدا کرده است که به احتمال زیاد در تعطیلات می‌خواهیم. من به اندازه کافی جذاب نیستم که این یکی از ضروریات سفر باشد – فکر می کنم ترجیح می دهم یک محصول حمام یا حمام داشته باشم – و ایده درخشان کردن بدنم در تعطیلات را برای آنهایی که بیکینی سفید پوشیده اند که کاملاً به یاد نمی آورند کجاست. قایق خود را پارک کردند.

CHANEL Les Beiges Minis

من می خواهم توجه شما را به این سایه جدید Rouge Coco Baum – Sweet Treat نیز جلب کنم.CHANEL Les Beiges Minis

[unpaid/sample] با توجه به اینکه دو مورد از سه پیشنهاد جدید اندازه سفر از CHANEL محصولات تابستانی من هستند، این راه اندازی عالی برای من است. هر دو کرم رنگ آمیزی آبی Le Beiges Water Fresh و Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream برای راحتی سفر کاهش یافته اند.

CHANEL Les Beiges Minis

افشای شفافیت

این بسیار نزدیک به رنگ لب طبیعی من و دقیقاً نوع رنگی است که زنان فرانسوی به معنای واقعی کلمه بدون هیچ آرایش دیگری می پوشند و ما تعجب می کنیم که چگونه آنها از شیک طبیعی برخوردار هستند.

CHANEL Les Beiges Minis

بنابراین، این Water Tint در Light Deep (38 پوند)، سپس Medium Bronze in the Bronzing Cream (£37)، و Sweet Treat (34 پوند) درست در پایان است. همه چیز در CHANEL است اینجا. تصور کنید اگر این برند یک بالم لب کوچک بسازد – باید برای آن یکی با من در صف بجنگید :-))

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/chanel-les-beiges-minis/

  بهترین آرایش رنگی پاپ در هدف