elf Cosmetics Squeeze Me Glow بالم لب و لایه بردار لب شکری – BeautyVelle

elf به‌تازگی بالم لب و لایه‌بردار لب شکری Squeeze Me Glow جدید خود را به‌موقع تابستان 2023 عرضه کرد.

تاریخ انتشار رسمی: 30 مه 2023
از کجا بخریم: لوازم آرایشی ELF + ULTA BEAUTY

سلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این معنی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

پسندیدن بارگذاری…

بالم لب Squeeze Me Glow

4.00 دلار

یک مومیایی کننده ip مرطوب کننده که با یک ته رنگ شفاف آبرسانی می کند، همه در یک لوله فشرده برای استفاده آسان.

لایه بردار لب شکری

5.00 دلار

سایه ها عبارتند از:

لوازم آرایشی ELF

خرید در: لوازم آرایشی ELF + ULTA BEAUTY

مثل این:

با کمک جدید مورد علاقه خود برای لب های مرطوب و تغذیه شده آشنا شوید. این بالم لب شفاف با موادی مانند هیالورونیک اسید، کره شی و گوجی بری غنی شده است. کاملاً جیبی برای افزایش رطوبت با یک بوسه کاملاً رنگی در حال حرکت.

سایه ها عبارتند از:

  • بستنی وانیلی
  • توت فرنگی
  • انگور
  • عسلک
  • هلو

لوازم آرایشی ELF

خرید در: لوازم آرایشی ELF + ULTA BEAUTY

سلام، لب شکری: ما اسکراب لایه بردار مغذی شکر لب خود را با بسته بندی جدید، فرمول بهبود یافته و رایحه های جدید دلپذیر شیرین تر کرده ایم! این اسکراب لب که بهترین راه برای آماده کردن نفخ است، پوست های خشک و مرده را از لب های شما پاک می کند و با روغن هایی به آن ها تزریق می کند تا حسی صاف و قابل بوسیدن داشته باشد. با لب های لایه برداری شده، رژ لب شما به راحتی روی آن می لغزد، صاف تر به نظر می رسد و مدت بیشتری روی آن باقی می ماند.

لایه بردار لب شکری نمادین ما که به آرامی پوست های خشک و مرده را از بین می برد – اکنون در یک فرمول و بسته بندی جدید و بهبود یافته برای لب های نرم تر و نرم تر.

منبع: https://beautyvelle.com/2023/05/30/sneak-peek-e-l-f-cosmetics-squeeze-me-glow-lip-balms-and-sugar-lip-exfoliators/

  حال و هوای یاسی