elf x Mikayla Marriage Material Lip Duo – BeautyVelle

elf در آستانه انتشار کیت لب نسخه محدود جدید خود است که با همکاری Mikayla Noguera ساخته شده است. elf x Mikayla Marriage Material Lip Duo دارای خط کرم گلاید و رژ لب ساتن O FACE با قیمت 12 دلار برای مجموعه است.

تاریخ انتشار رسمی: 29 ژوئن 2023
از کجا بخریم: ELF + ULTA BEAUTY
پسندیدن بارگذاری…

elf x Mikayla Marriage Material Lip Duo

به ترکیب اصلی لب عروسی Mikayla خالق محتوای زیبایی بگویید «I do»! این دونفره نمادین که به مناسبت بزرگداشت روز جن بزرگ او انتخاب شده، دارای خط لب انحصاری کرم گلاید و رنگ رژ لب ساتن O FACE است که برای ایجاد لب‌های خنثی و مشخص عالی است. برای یک بوسه مناسب برای عروس، از مداد لب قهوه ای برای ترسیم خطوط لب های خود استفاده کنید (از مرکز شروع می شود و به سمت لبه ها حرکت می کند)، سپس رژ لب با رنگدانه بالا را برای رنگ یک بار کشیدن و روکش ابریشمی استفاده کنید.

یک دوتایی لب با نسخه محدود با رژ لب ساتن O FACE در سایه ای انحصاری و خط لب کرم گلاید جدید ما که توسط خالق محتوای زیبایی Mikayla Nogueira (@mikaylanogueira) به افتخار روز عروسی او ایجاد شده است.

کیت شامل:

  • خط لب کرم گلاید – خط لب کرمی با کاربرد فوق العاده صاف در سایه Till Death Do Us Paht (قهوه ای روشن خنثی)
  • رژ لب ساتن O FACE – یک رژ لب غنی، کرمی و با رنگدانه بالا با روکش ساتن راحت و ماندگار در سایه Puckah Up (صورتی گلگون)
  نگاه دزدکی! Natasha Denona Yucca Collection - BeautyVelle

لوازم آرایشی ELF

خرید در: ELF + ULTA BEAUTY

منبع: https://beautyvelle.com/2023/06/29/e-l-f-x-mikayla-marriage-material-lip-duo/

سلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این معنی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.