Monika Blunder Kissen Lush Lipstick Crayon Shades New – Sneak Peek

این مداد رنگی‌ها مرا وادار کرده‌اند در مورد تمام ویژگی‌های زیبایی که خوانده‌ام (و نوشته‌ام) در مورد نحوه زدن رژ لب به طور کامل فکر کنم – فاکتور مطلق آن – آستر، مرطوب‌کننده، افزودن یک کت، لکه‌کردن، اضافه کردن یک لایه دیگر، لکه کردن دوباره و به همین ترتیب – به نظر می رسد که ما تمام ساعت های دنیا را برای به دست آوردن یک لب دقیق در اختیار داشتیم! یعنی ما؟ من واقعاً سادگی محصولاتی را دوست دارم که به یاد داشته باشند ما یک زندگی داریم که باید با آنها دست و پا بزنیم.

سایه های جدید مداد رنگی رژ لب شاداب Monika Blunder Kissen

این والنتینا است – یک خنثی عمیق است که به نظر می رسد خیلی عمیق باشد اما در واقع به خوبی با لحن من سازگار است.سایه های جدید مداد رنگی رژ لب شاداب Monika Blunder Kissen

و مورد علاقه من – شارلوت! این یک رنگ قرمز کمی صورتی است – فقط یک سایه شاد و بازیگوش که پوست تابستانی را زنده می کند. این فرمول از روغن دانه جوجوبا، کره دانه باکوری، کره شی و اسکوالان استفاده می کند، بنابراین روغن های زیادی برای نرم و لطیف نگه داشتن لب های شما دارد. روکش ساتن است و نه کاملا براق یا مات – فقط در وسط آن خوب است.

مونیکا بلاندر

این ماتیلدا است – باز هم، به نظر می‌رسید که برای من خیلی قهوه‌ای و عمیق باشد، اما در واقع به رنگ قرمز نارنجی پر جنب و جوش ظاهر می‌شود. فکر می‌کنم اگر یک یادداشت داشته باشم این باشد که سایه‌ها در مداد رنگی با رنگ لب بسیار متفاوت به نظر می‌رسند. خوب است که ما اینجا هستیم تا نمونه برداری کنیم!

سایه های جدید مداد رنگی رژ لب شاداب Monika Blunder Kissen

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.

منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/monika-blunder-kissen-lush-lipstick-crayon-new-shades-sneak-peek/[unpaid/sample/affiliate/ad] مداد رنگی جدید Kissen Lush Lipstick Monika Blunder در 15 ژوئن عرضه شد – بسیار ارزش انتظار و معجزه را دارد – هر سه رنگ جدید کاملاً برای من مناسب هستند! در حال حاضر شش عدد از این خودکارهای رنگی وجود دارد – که پس از فروش Blunder Cover Foundation/Concealer توسط او در یک قلم (اینجا).

سایه های جدید مداد رنگی رژ لب شاداب Monika Blunder Kissen

می دانم که دوست دارید گاهی اوقات پشت صحنه را ببینید – من نتوانستم به مراسم پرتاب بروم، بنابراین مونیکا این یادداشت دست نویس دوست داشتنی را همراه با مداد رنگی Kissen برای من فرستاد. از دریافت غیرمنتظره آن بسیار خوشحال شدم و از فکر و توجه به جزئیات در اینجا قدردانی کردم – این چیزی نیست که اغلب اتفاق می افتد. به هر حال، هر کدام 28 پوند هستند و برای خرید از Space NK یا Cult Beauty در دسترس خواهند بود. به لیست خود اضافه کنید!