SWATCHS: بررسی رژ لب مات رنگ ریچ لورآل - شیراز میکاپ

SWATCHS: بررسی رژ لب مات رنگ ریچ لورآل
همه ما می دانیم که چگونه ترندها در داخل و خارج از مد قرار می گیرند، و اخیرا، من شاهد ظهور دوباره رژلب های مات هستم! البته، همیشه زمان و مکانی برای یک رژ لب مات خوب وجود داشته است، اما براق و روغن ها اخیراً توجه مردم را به خود جلب کرده اند. آیا ما آماده هستیم تا مات را به خط مقدم برگردانیم؟ لورآل است، با جدیدشان رژ لب مات حجم دهنده Color Riche Intense.

سایه های مختلف L

این رژ لب مات رنگ ریچ لورآل در دوازده رنگ زیبا، از رنگ‌های خنثی روزانه گرفته تا صورتی و قرمز پررنگ. آنها از 10 تا 14 دلار در داروخانه ها متغیر هستند و ادعاهای بسیار بالایی دارند.

این فرمول مات قرار است تا 16 ساعت دوام داشته باشد و با اسید هیالورونیک تزریق شده است تا در تمام طول روز راحت بماند. دارای رنگ ضد لک و ضد پر با روکش مات پودری است.

من کاملاً شکل این رژ لب را دوست دارم. گلوله باریک تر قطعاً کاربرد دقیق تری دارد، به خصوص در اطراف خطوط لب. احساس می‌کنم کنترل بیشتری دارم، که هنگام کار با فرمولی به این رنگ‌دانه، یک مزیت اصلی است.

نمونه رژ لب مات رنگ ریچ لورآل روی لب |  زیبایی بریده بریده

همانطور که می بینید، این سایه ها بسیار شدید هستند، حتی رنگ های خنثی! همه آن‌ها با پوشش کامل بدون نیاز به جمع‌آوری تند روی صفحه تند می‌کشند. هیچ رگه ای وجود ندارد، فقط رنگ بسیار یکنواختی دارد.

همه سایه ها لکه دار می شوند – بله، حتی رنگ های روشن تر!- که قطعا به ماندگاری رنگ کمک می کند. حتی زمانی که رنگ از بین می‌رود، لکه معمولاً آنقدر قوی است که هر شکافی را پر کند و آن را کمتر آشکار کند.

  وزیر ژاپنی: توکیو به دقت پکن را زیر نظر دارد

و بله، رنگ از بین می رود. چیزی که واقعاً من را در مورد ادعاهای L’Oreal در مورد این محصول گیج کرد این است که آنها به طور خاص به ضد لک بودن اشاره می کنند، اما نه انتقال-اثبات و قطعا انتقال می دهند. چه از نی لیوان لیوانم می‌نوشیدم یا از یک قوطی سلتزر، هر جایی که لب‌هایم را لمس می‌کردند، رنگ باقی می‌گذاشتم.

مقایسه کنار هم با استفاده از رژ لب مات رنگ ریش لورآل در سال 193 که تازه استفاده شده است، بعد از یک وعده غذایی و بعد از دو وعده غذایی.  |  بررسی و نمونه رژلب های مات رنگ ریچ لورآل |  زیبایی بریده بریده
تازه استفاده شده / بعد از 1 غذا / بعد از 2 وعده غذایی

پس از یک وعده غذایی، سایش عمدتا در وسط لب متمرکز می شد. در بالا می بینید که لکه واقعاً در آن ناحیه سنگین می کند تا برهنه به نظر نرسد. با این حال، رنگ نیز از جای خود در گوشه های لب من لک شده است. (جوکر، کسی؟

بعد از دو وعده غذایی، این رژ لب به خوبی فرسوده شده بود. بیشتر لکه باقی مانده بود و پر کردن خطوط لب را کمی تار می کرد.

مسئله این است که اگر رژ لب ضد انتقال نباشد، به سادگی نمی تواند ضد لک باشد. همانطور که رنگ از جای خود خارج می شود، کاملاً می تواند خارج از خطوط لب لک شود. هرچند می گویم، پر و لک شدن در یک تست سایش جداگانه با استفاده از خط لب بسیار بهبود یافته است، اما رژ لب هنوز به تنهایی ادعاهای خود را برآورده نمی کند.

رژ لب‌های مات حجم‌دار لورآل کالر ریچ اینتنس در یک ردیف روی یک روشویی ایستاده است.  |  بررسی و نمونه رژلب های مات رنگ ریچ لورآل |  زیبایی بریده بریده

تا آنجا که فرمول احساس می کند، بدترین نبود… اما همچنین بهترین ماتی که تا به حال پوشیده ام نیز نبود. من احساس نمی کردم که آنها به خصوص مرطوب کننده هستند، اما آنها لب هایم را خشک تر نمی کردند یا حتماً قبل از استفاده، لایه برداری و مرطوب کردن، آماده سازی توصیه می شود، زیرا رنگ تمایل دارد هر گونه لکه های خشک را برجسته کند.

  elf Camo Color Corrector - The Blue One!

بیشتر سایه‌ها مانند کره با قوام خامه‌ای بیشتری روی آن می‌چرخند، به استثنای یک زوج – از جمله 163 Coral – که نسبت به بقیه مجموعه احساس سفت‌تری داشتند و کمی روی لب‌ها می‌کشیدند.

من احساس می کنم رژ لب مات حجم دهنده رنگ ریچ لورآل هستند بسیار وسط راه اعتراف می کنم، احساسات من درهم آمیخته است. رنگ های زیبایی در مجموعه وجود دارد، رنگ آن را دارد از نظر فنی مدتی دوام می آورد، البته با تکیه بر قدرت لکه بری آن. لک شدن فقط چیزی است که باید هنگام درخواست و لمس کردن به آن توجه کنید. با آستر بسیار بهتر عمل می کند (من عاشق قدرت ماندگار آن هستم مداد لیپی رنگ پاپ) ، بنابراین اگر این یک مرحله در روال شماست، به راحتی می توانید اینها را برای خود کار کنید.

من به تازگی در مورد لباس هایی که می پوشم بسیار حساس شده ام، و اگر قرار است فرمول مات بپوشم، واقعاً می خواهم که نگهداری آن کمی کمتر باشد.

– میراندامنبع: https://slashedbeauty.com/loreal-colour-riche-matte-lipsticks-review-swatches/